برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پنجعلی: شاید با این وضع به شیراز هم نرویم

پنجشنبه، ۱۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۳۲ — اوج نیوز

مدیر تیم پرسپولیس گفت:پروین می گوید تا وقتی پول نرسد به تمرین نمی آید.

محمد پنجعلی

محمد پنجعلی درباره عدم برگزاری تمرین پرسپولیس برای سومین روز پیاپی عنوان کرد:ما خودمان هم دیگر مانده ایم چه بگوییم.پرسپولیس خیلی تنها شده است.برای هواداران ناراحتم چون آخرش آنها غصه دار می شوند.

وی ادامه داد:آقایان یک بار برای همیشه بیایند و روشن کنند این تیم مال کیست.مال دولت است یا نه.چه کسی باید پاسخگوی این بحران بی سابقه باشد.هیات مدیره کجاست؟مگر می شود اینطوری تیم را جمع کرد و قهرمان شد؟

مدیر پرسپولیس افزود:با این شرایط وضعیت برگزاری بازی با فجر هم در پرده ابهام است.با ادامه این وضع شاید تیم به شیراز هم نرود.من مانده ام چه بر سر پرسپولیس آمده است و در این همه سال چنین وضعیتی را ندیده بودم.

وی درباره اینکه چرا علی پروین به تمرین نمی آید گفت:علی آقا می گوید تا وقتی پول نرسد به تمرین نمی آید.او خیلی هم رایزنی کرده ولی جواب نگرفته است.نمی دانم شاید رویش نمی شود به تمرین بیاید.

پنجعلی افزود:بازیکنان پرسپولیس تا همین جا هم که آمده اند خیلی تلاش کردند.واقعا آنها تعصب زیادی دارند ولی باور کردنی نیست که در اینجای فصل کمتر از ۳۰ درصد پول گرفتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391