برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: فقط ۱۴ میلیارد به بازیکنان بدهکاریم،مشکلات حل نشود می روم

جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۷ — گل

هر تصمیمی که بازیکنان بگیرند با آنها هستم. زمانی هم که کار مربیگری می‌کردم با بازیکنان بودم بنابراین من را روبروی بازیکنان و دایی نگذارند

علی پروین

علی پروین بعد از پایان جلسه با بازیکنان پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز باخبرنگران حرف زد:

انتقادهای دایی: دایی ناراحت است و مصاحبه می‌کند. من هم دو، سه روز است می‌خواستم به تمرین بیایم اما نمی‌شد. قصه پرسپولیس را برای بچه‌ها گفتم، سه، چهار سال است که می‌خواهند پرسپولیس را به پیشکسوتان بدهند و ما هم ۵ عضو هیأت مدیره بگذاریم و با دو، سه میلیارد کمکی که از وزارت ورزش می‌گیریم آن را اداره کنیم و بقیه هزینه‌ها را خودمان تقبل کنیم که متأسفانه در مورد این مسئله مدام امروز و فردا شد.

اعتصاب: بچه‌ها حق دارند چند روز دیگر که فصل تمام شود کسی نیست که به دادشان برسد. امروز هم آنها به خاطر مردم و علی دایی قبول کردند تا تمرین کنند و برای مسابقه به شیراز بروند آنها به خاطر علی پروین این کار را نکردند به خاطر مردم چنین اقدامی انجام دادند.

همراهی با بازیکنان: هر تصمیمی که بازیکنان بگیرند با آنها هستم. زمانی هم که کار مربیگری می‌کردم با بازیکنان بودم بنابراین من را روبروی بازیکنان و دایی نگذارند زیرا هر تصمیمی که بچه‌ها بگیرند من هم همان گونه عمل می‌کنم.

کمک نکردن وزارت ورزش: بالاخره یک اتفاقی می‌افتد، ان‌شاءالله بازیکنان پرسپولیس یکشنبه دست پر از شیراز برمی‌گردند و شرایط درست می‌شود اما من هیچ قولی به بازیکنان نداده‌ام و نمی‌دهم. یک بار سازمان ورزش قول داد دو، سه میلیارد بدهد من هم با علی دایی جلسه گذاشتم اما دیگر هیچ قولی نمی‌دهم.

اگر مشکلات حل نشد؟:من با بچه‌ها هستم هر تصمیمی که آنها بگیرند من هم همان تصمیم را می‌گیرم .اگر مشکلات حل نشود پرسپولیس را رها می‌کنم.قرار بود پرسپولیس را چهار ساله به پیشکسوتان بدهند و ۵ یا ۷ عضو هیأت مدیره انتخاب کنیم و دو، سه میلیارد هم وزارت ورزش بدهد و بقیه پول را خودمان در بیاوریم اگر این کار را بکنند ما توانایی اداره پرسپولیس را داریم.

اداره پرسپولیس در گذشته: قدیم پول اینجوری نبود، حسین هدایتی به من می گوید وزیر ورزش گفته این دو تیم دولتی هستند خب ما برای چه باید پول بدهیم؟ من از شما می‌پرسم آیا شما بودید پول می‌دادید؟ بحث یک قران و دو زار هم نیست.

میزان بدهی ها:دقیق آن را نمی‌گویم اما آنطور که حسابرسی اعلام کرده فقط تا پایان فصل ۱۴ میلیارد تومان بدهی به بازیکنان داریم. عاشوری قرار است حسابرسی کند و این رقم را اعلام کند.

بدهی ۶۰ میلیاردی: فکر می‌کنم بدهی پرسپولیس در همین حدود است.

گم شدن اسناد مالی باشگاه: سؤال پیچشی می‌کنید اما مثل اینکه همین گونه است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391