برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

جلسه پروین با پیشکسوتان پرسپولیس در دفتر هوندا ۱۲۵

پنجشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۴ — فارس

برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای را با علی پروین در دفتر عباس کارگر برگزار کردند.

علی پروین و محمد مایلی کهن

علی پروین سرپرست موقتباشگاه پرسپولیس امروز روز اول کاری خود را با تجربه‌ای جدید آغاز کرد.

وی امروز در جلسه‌ای که برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در دفتر عباس کارگر ملقب بههوندا ۱۲۵، تشکیل داده بودند شرکت کرد و در خصوص مسائل مختلف و از جمله حضورش به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس با پیشکسوتان گفت‌وگو کرد. در این جلسه تصمیم‌گرفته شد که در جلسه‌ای مفصل‌تر تمام پیشکسوتان پرسپولیس دعوت و سپس در خصوص مسائل مختلف با آنها بحث و گفت‌وگو شود.

در ایننشست همچنین پیشکسوتان پرسپولیس و پروین از عملکرد محمد رویانیان خصوصاً درباره کارهایش در قبال پیشکسوتان تقدیر و تشکر کردند، همچنین پروین از همه پیشکسوتان حاضر در جلسه خواست تا هرگونه کمکی که از دستشان بر می‌آید برای حمایت از علی دایی و موفقیت پرسپولیس انجام دهند تا این تیم بتواند در روزهای آینده با آرامش به هدف خود برسد.

پیشکسوتان نیز عملکرد دایی را در جام حذفی و لیگ برترخوب عنوان کردند.

در این جلسه حدود ۲۰ پیشکسوت پرسپولیس حضور داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391