برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین: کاری به بدهی‌های قبلی پرسپولیس نداریم و از دایی حمایت می‌کنیم

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۲۳ — تسنیم

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما دیگر کاری به بدهی‌های قبلی باشگاه نداریم و اصلا راجع به این موضوع دیگر صحبت نخواهم کرد.

علی پروین

علی پروین در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس درمورد جلسه امروز پیشکسوتان پرسپولیس گفت: این جلسه را گذاشتیم تا دور هم باشیم و فاصله‌ها کم شود. از بزرگان خودم در پرسپولیس و از شاگردانم دعوت کردم که امروز بیایند تا همدیگر را از نزدیک ببینیم و ناهاری را کنار هم بخوریم و از همه قدیمی‌ها اجازه بگیرم که در این مقطع مدیریت پرسپولیس را بر عهده داشته باشم. می‌خواستیم این جلسه را هفته قبل بگذاریم اما پیگیری امور باشگاه اجازه نداد. امروز هم خوشحالم که خیلی‌ها را دیدم. بزرگ‌های پرسپولیس از همان دهه ۴۰ و ۵۰ به بالا آمده بودند. همچنین می‌خواستیم این مسئله را هم به همه آنها تاکید کنم که پرسپولیس متعلق به همه پیشکسوتان است.

وی ادامه داد: یک نکته که اینجا مطرح شد، استفاده از توانایی‌های این بچه‌ها در بخش‌های مختلف است. اگر قرار شد بمانم و در خدمت پرسپولیس باشم، قصد دارم از آنها تا حد امکان استفاده کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در ادامه با اشاره به جلسه شب گذشته خود با امیررضا خادم در وزارت ورزش اظهار داشت: اول اینکه از این جلسه به بعد، یعنی همان شب گذشته، ما دیگر کاری به بدهی‌های قبلی باشگاه نداریم و اصلاً راجع به این موضوع دیگر صحبت نخواهم کرد. جلسه خوبی داشتیم که آقایان خادم، گرشاسبی، طاهری، احمدی، ناظمی، منتقمی، هدایتی و دایی در آن حضور داشتند. از این جلسه به بعد تمام فکر و ذکر ما تهیه پول برای مسائل جاری باشگاه و تیم است. تمام تلاش ما معطوف به حمایت مالی و معنوی از تیم و کادر فنی است و پیشکسوتان هم، چنین نظری داشتند. آقای دایی هم پا به پای ما برای حل مشکلات مالی می‌دود و در حالی که بحث سهمیه آسیایی مطرح است، هنوز برای قهرمانی امیدواریم.

پروین با اشاره مجدد به جلسه امروز (دوشنبه) پیشکسوتان تاکید کرد: اینکه دور هم بودیم، اتفاق خوبی بود. احترام به بزرگ‌تر و کسوت باید در پرسپولیس حرف اول را بزند و من به همه بزرگان و قدیمی‌ها می‌گویم که پرسپولیس تعلق به همه آنها دارد. چه باشیم و چه نباشیم، پرسپولیس آبروی همه ما است. وقتی تیم نتیجه بگیرد، سر همه ما بالا است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه وزارت ورزش و جوانان مصمم به خصوصی‌سازی پرسپولیس است، قدیمی‌ها خواستند با اجرایی شدن این طرح، پیشکسوتان و هواداران در اولویت قرار بگیرند که این موضوع را منتقل می‌کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391