برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پروین با پشتوانه دوستانش به وزارت ورزش می‌رود

یکشنبه، ۲۷ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۰ — قانون آنلاین

حال باید دید پروین می تواند با اتکا به چنین دوستانی، وزارت ورزش را راضی کند حکم مدیرعاملی پرسپولیس را به اسمش بزنند یا خیر.

علی پروین

ساعت ۱۸ جلسه مهمی بین علی پروین، هدایتی، دایی و مسئولان وزارت ورزش برگزار می‌شود تا تکلیف خیلی از مسائل در پرسپولیس مشخص شود. به گزارش بانک ورزش، پروین شب گذشته با چند تن از دوستان ثروتمندش که کارگروه اقتصادی او را تشکیل می‌دهند جلسه‌ای را برگزار کرد و دوستانش در این جلسه به او اطمینان دادند که پشتش هستند.

دوستان پروین به مدیرعامل پرسپولیس گفتند به مسئولان ورزش بگوید اگر تا به اینجای کار پول نداشته به این دلیل بوده که تکلیفش مشخص نبوده که مدیرعامل است یا سرپرست و اگر آنها حکم قطعی مدیرعاملی او را بزنند، مشکلات مالی را حل خواهد کرد. شنیده شده دوستان پروین به او قول دادند ۳،۴ ساله کلیه بدهی‌های تیم را بدهند و از نظر درآمدزایی هم این تیم را به یکی از قدرتمندترین تیم‌های لیگ‌برتر تبدیل کنند. حال باید دید پروین می تواند با اتکا به چنین دوستانی، وزارت ورزش را راضی کند حکم مدیرعاملی پرسپولیس را به اسمش بزنند یا خیر.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391