برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل پاس: تمامی حساب‌های باشگاه ما مسدود شده است

سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۵۴ — ایسنا

مدیر عامل باشگاه پاس همدان می‌گوید اگر حمایت‌های مالی مناسبی از سوی استانداری از این باشگاه صورت پذیرد، می‌توان امیدوار به حضور پاس در لیگ برتر بود.

عبدالحمید رمضانی

عبدالحمید رمضانی درباره آخرین وضعیت تیم پاس همدان اظهار کرد: بعد از کسب نتایج ضعیف تصمیم به تغییر کادر فنی تیم گرفتیم و خوشبختانه در اولین نمایش کادر فنی جدید به نتیجه خوبی رسیدیم.

او ادامه داد: پس از ایجاد تغییرات جدید شاهد یک بازی خوب و با طراوت از بازیکنان پاس بودیم که امیدوارم این روند با حمایت‌های مالی از این باشگاه با ریشه ادامه پیدا کند.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان با بیان اینکه باید حمایت بیشتری از نظر مالی از این باشگاه صورت پذیرد،‌ گفت: متاسفانه پاس همدان با مشکات مالی زیادی روبه‌رو است و این مشکلات لطمه بسیاری به این باشگاه وارد می‌کند. امیدوارم استانداری حمایت‌های بیشتری را از پاس انجام دهد.

رمضانی خاطرنشان کرد: البته خوشبختانه در دوره جدید استان‌داری کمک‌هایی را به باشگاه پاس کردند که جای تشکر دارد ولی امیدوارم مقدار این کمک‌ها بیش از این باشد.

مدیرعامل باشگاه پاس همدان ابراز امیدواری کرد تا در دیدارهای باقی مانده نتایج خوبی به دست آید و پاس یک بار دیگر در لیگ برتر حضور داشته باشد.

او تصریح کرد: در حال حاضر فقط ۱۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان پرداخت شده و باید به خاطر این که بازیکنان ما با وجود این وضعیت همچنان در تیم مانده‌اند تشکر کنم.

رمضانی با بیان اینکه در فصل جاری فقط دو و نیم میلیارد تومان از تبلیغات دور زمین دیدارهای پاس درآمد کسب شده است، گفت: متاسفانه از این مبلغ چیزی به باشگاه پاس داده نمی‌شود. در فصل گذشته هم مبلغی بالغ بر یک و نیم میلیارد تومان از این تبلیغات درآمد بدست آمد که چیزی به پاس داده نشد.

مدیر عامل باشگاه پاس همدان با اشاره به فعالیت این باشگاه در سایر تیم‌های فوتبال، خاطرنشان کرد: در بخش فوتبال بانوان و تیم‌های پایه فعالیت‌های گسترده‌ای داریم و تنها تمرکز خود را بر روی تیم اصلی فوتبال پاس قرار نداده‌ایم.

او اضافه کرد: در مدت زمان حضورم در باشگاه پاس بارها مجبور شده‌ام چک شخصی‌ام را به بازیکنان بدهم. به نظرم این وضعیت به هیچ عنوان شایسته تیم پاس نیست.

رمضانی درباره مدیران عامل پیشین باشگاه پاس نیز گفت:‌به هیچ عنوان نمی‌توان منکر زحمات مدیران پیشین شد اما در سال‌های ابتدایی واگذاری پاس به همدان بازیکنان خوبی در این تیم حضور داشتند که متاسفانه تلاش‌های لازم برای حفظ آنان صورت نپذیرفت.

مدیرعامل باشگاه پاس اظهار کرد: اگر برخی فقط مقطعی به پاس فکر نمی‌کردند شرایط الان به گونه‌ای دیگر بود. باید کار گروهی تشکیل می‌شد و برای درآمدزایی باشگاه برنامه‌ریزی‌های لازم انجام می‌گرفت. مطلب ناراحت‌کننده این است که در حال حاضر تمامی حساب‌های باشگاه پاس مسدود شده است. حتی بانک‌ها برای ما حساب پس‌انداز هم باز نمی‌کنند.

رمضانی درباره شرایط لازم برای حضور پاس در لیگ برتر گفت: اگر مباحث مالی به خوبی پیش برود و بتوانیم ۲۵ تا ۳۰ درصد قرارداد بازیکنان را در دیدار آینده بدهیم و ۱۵ درصد قرارداد آنها را نیز تا پایان سال پرداخت کنیم، می‌توانیم امیدوار به حضور پاس در لیگ برتر باشیم.

او در پایان گفت: من طرفدار قدیمی باشگاه پاس هستم و آمدن تیم فوتبال پاس به لیگ برتر برایم تبدیل به عقده شده و برای همین هم تمام تلاش خود را برای لیگ برتری پاس می‌کنم. گرچه مطمئن هستم هیچ کس در این مقطع زمانی حضور در پست مدیر عاملی پاس را با این وضعیت قبول نمی‌کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391