برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تصمیم نهایی:پرسپولیس اجاره داده می شود

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۱:۱۹ — گل

پرسپولیس در حال حاضر چهار خریدار دارد.اکیپ پروین که منبع مالی شان معلوم نیست، هدایتی که می خواهد دادکان مدیرعامل پرسپولیس شود، رویانیان و همراهانش و در آخر دوستان علی دایی

تیم پرسپولیس

نشست های مکرر درباره پرسپولیس عاقبت وزارتی‌ها را به یک مدل نهایی رساند. آنها متوجه شده اند که این پرسپولیس اولا قابلیت حضور در فرابورس را ندارد و ثانیا در شرایط فعلی زمان کافی برای این کار در اختیار نیست و باید در اسرع وقت به تیم پول تزریق شود.

عصر امروز رویانیان در وزارت ورزش حضور یافته و البته از ساعت ۵ بعد از ظهر خود وزارتی‌ها برای تعیین تکلیف این باشگاه وارد شور شده بودند که حضور رویانیان هم به آنها کمک کرده است.

پرسپولیس در حال حاضر چهار خریدار دارد.اکیپ پروین که البته منبع مالی شان معلوم نیست، هدایتی که می خواهد دادکان مدیرعامل پرسپولیس شود، رویانیان و سیستم اقتصادی همراهش و در آخر علی دایی و دوستانش.

وزارت به این نتیجه رسیده که پرسپولیس را به یک گروه اجاره بدهد و از آنها تضمین ملکی کافی بگیرد. مستاجر یکسال در پرسپولیس حضور دارد و مدیریت باشگاه را با هماهنگی با وزارت انتخاب می کنند.

هزینه‌ها را می پردازد و از برند پرسپولیس استفاده می‌کند و در پایان فصل بعد اگر بحث واگذاری قطعی مطرح تباشد یا این قرارداد تمدید می شود یا اگر مستاجر بهتری پیدا شد می تواند هزینه هایش را با کسر سودی که از برند پرسپولیس برده پس بگیرد و کنار بکشد.

عصر امروز وزارتی‌ها قرارداد اولیه این طرح را آماده کرده اند و هر کدام از متقاضیان که شرایط بهتری داشته باشند می توانند وارد گود شوند.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391