برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

لیست بدهی های پرسپولیس فردا روی میز پروین

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۱۸ — گل

گفته می شود باشگاه پرسپولیس چیزی حدود ۶ میلیارد تومان به مانوئل ژوزه و دستیارانش بدهکار است ضمن اینکه مثلا فقط ۵۰۰ میلیون این بدهی‌ها به هتل‌ها مربوط می شود

علی پروین

داستان لیست بدهی باشگاه پرسپولیس این روزها و بعد از ترک صندلی مدیریت از سوی محمد رویانیان تبدیل به مهمترین داستان این روزهای باشگاه سرخ پایتخت شده است.در این میان خیلی‌ها دنبال رقم کلی بدهی این باشگاه در تمام این سال‌ها هستند و برای برخی دیگر مبلغ بدهی دوران مدیریت رویانیان اهمیت فوق العاده ای دارد.

در این میان گفته می شود پس از بررسی لیست بدهی های باشگاه توسط حسابداران اداره مالی و پشتیبنی وزارت ورزش تقریبا حاضر شده و پس از تائید توسط این وزارتخانه آماده ارائه به علی پروین مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس است.

قرار بود این لیست امروز در اختیار پروین قرار بگیرد اما تایپ آن کمی طول کشید و لیست حاضر نشد اما فردا قطعا در اختیار پروین خواهد بود .

گفته می شود مبلغ کل بدهی های باشگاه پرسپولیس بالاتر از ۵۰ میلیارد تومان است ضمن اینکه بدهی دوران مدیریت محمد رویانیان هم رقمی بسیار بیشتر از ۵ میلیاردی است که او به آن اشاره کرده بود.

گفته می شود باشگاه پرسپولیس چیزی حدود ۶ میلیارد تومان به مانوئل ژوزه و دستیارانش بدهکار است ضمن اینکه مثلا فقط ۵۰۰ میلیون این بدهی‌ها به هتل‌ها مربوط می شود که البته اینها همه در حد شایعه مطرح شده و باید تا فردا منتظر ماند.البته باید دید پروین بعد از در اختیار گرفتن این لیست خیلی زود آن را رسانه ای خواهد کرد یا نه.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391