برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

طعنه کی روش به منصوریان؛من اهل فرار نیستم

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۱ — گل

گویا استعفا و کنار کشیدن علی منصور از تیم زیر ۲۲ ساله‌ها چندان به مذاق کی روش خوش نیامده است.

مصاحبه سرمربی تیم ملی با خبرنگاران دارای نکات فراوانی است.به عنوان مثال او در یک جای صحبت های خود به علیرضا منصوریان و کنار کشیدنش از تیم ملی امید اشاره کرد و این امر را نکوهش کرد. کی روش که می خواست عنوان کند اهل جنگیدن است و استعفا در میانه هیا راه با کنایه به منصوریان گفت:« پدر من فوتبالیست و مربی بوده و من را می‌کشت اگر وسط بازی، بازی را رها می‌کردم یا نا امید می‌شدم. این گونه یاد گرفتم که باید کار را انجام دهم. اخیرا دیدید که یک مربی در ایران به دلیل این که دو بازیکنش را در اختیار نداشت، از کارش انصراف داد و رفت ولی من این گونه نیستم و از یک فرهنگ دیگر هستم.»

کی روش در صورتی این حرف را زد که همواره رابطه خوبی با علیرضا منصوریان داشت و این مربی ایرانی از معدود مربیانی بود که موفق شد به حلقه دوستان کی روش راه پیدا کند.اما گویا استعفا و کنار کشیدن علی منصور از تیم زیر ۲۲ ساله‌ها چندان به مذاق کی روش خوش نیامده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391