برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رد استیناف مدیرعامل تراکتورسازی

پنجشنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — مهر

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درخواست استیناف حمید زینی‌زاده، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به رای کمیته انضباطی را اعلام کرد. بر این اساس ضمن رد درخواست وی اعلام شد که رای صادره قطعی است.

حمید زینی زاده

کمیته استیناف فدراسیون فوتبال آرای خود را در رابطه با پرونده حمید زینی‌زاده و ایمان شیرازی اعلام کرد. این آرا به این شرح هستند:

استیناف زینی‌زاده رد شد رای کمیته استیناف درباره تجدید نظر خواهی حمید زینی‌زاده، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به رای کمیته انضباطی صادر شد. در متن این رای آمده است: محکومیت زینی‌زاده به توبیخ کتبی با درج در پرونده و پرداخت مبلغ یکصد میلیون ریال جریمه نقدی به لحاظ توهین وافترا نسبت به شئونات داوری، با عنایت به مجموع محتویات پرونده و استدلالات مندرج در رای صادره ایراد و اعتیراض موثری که خدشه بر دادنامه وارد کند، به عمل نیامده و مستندا به ماده ۱۷ آیین نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، حکم عینا تایید می‌شود. رای صادره قطعی است.

رد استیناف ایمان شیرازی ایمان شیرازی توسط وکیلش به رای صادره کمیته انضباطی اعتراض کرده بود. در این حکم درخواست مطالبه ۶۰۰ میلیون ریالی از باشگاه ذوب‌آهن رد شده که کمیته استیناف با توجه به مجموع محتویات پرونده و استدلالات درج شده در رای صادره، ایراد و اعتراض موثری که خدشه‌ای بر حکم وارد کند، دیده نشد و مستندا به ماده ۱۷ آیین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال، ضمن رد اعتراض، حکم عینا تایید می‌شود. رای صادره قطعی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391