برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رأفت: علی پروین شناسنامه تیم پرسپولیس است

سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۱۹ — باشگاه خبرنگاران

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: علی پروین در دوران خدمت خود به تیم فوتبال پرسپولیس همواره دارای سابقه درخشانی بوده و همه تیم فوتبال پرسپولیس را با نام پروین می‌شناسند.

پایان رأفت

پایان رأفت گفت: علی پروین برای تیم فوتبال پرسپولیس زحمات فراوانی کشیده است و این تیم بارها با حضور پروین به مقام قهرمانی دست یافته است و همه تیم پرسپولیس را با علی پروین می‌شناسند.

رافت افزود: اگر همه مسئولان پروین را یاری کنند و خود علی پروین‌ هم از بزرگان پرسپولیس کمک بخواهد و آنها را وارد گود کند بدون شک در برطرف کردن مشکلات این تیم موفق خواهد بود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس عنوان کرد: علی پروین برای ۶ بازی حساس پیش روی این تیم باید جهت برنامه‌ریزی اصولی در هر بازی، کمیته‌ای تشکیل دهد وبرای دریافت این ۱۸ امتیاز همه تلاش خود را کنید واگر همه مسئولان این تیم یکدیگر را یاری کنند می‌توانند سهمیه آسیایی را کسب کنند.

ر‌أفت اظهار داشت: عملکرد تیم فوتبال پرسپولیس در جام حذفی مقابل تیم فوتبال پرسپولیس و بازی‌های گذشته‌اش بسیار بد بوده است اما امیدوارم با حضور پروین و برنامه‌ریزی‌هایش این تیم بهبود پیدا کند.

وی در پایان در خصوص تغییرات پی در پی مربی‌ها خاطرنشان کرد: تیم‌های فوتبال ایران به صورت آماتور هستند و نباید از این گونه تغییر مدیریت‌ها ناراحت شویم وتا زمانی که تیم‌ها دولتی هستند این ا تفاقات خواهد افتاد اما باید این را هم در نظر بگیریم که این تغییرها به روحیه بازیکنان‌ها ضربه‌ می‌زند ومانع پیشرفت آن‌ها می‌‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391