برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رحمتی در یک قدمی تیم ملی!

دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۲ — قانون آنلاین

در همین رابطه امروز یکی از منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال به پیام نو گفت که تلاش‌ها در سطح گسترده ای برای متقاعد کردن کی روش برای دعوت دوباره رحمتی به اردوی تیم ملی ادامه داد. او همچنین از گفت و گوهای چندباره علی کفاشیان و مهدی محمدنبی با کی روش در این خصوص پرده برداشت و گفت عزم فدراسیون بر دعوت دوباره دروازبان استقلال به تیم ملی است.

مهدی رحمتی

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان بعد از موافقت با بازگشت علی کریمی به تیم ملی، سید مهدی رحمتی را هم به جمع شاگردانش دعوت می‌کند.

به گزارش خبرنگار پیام نو، هفته گذشته بود که کارلوس کی روش در گفت و گویی غافلگیرکننده با رادیو ورزش موافقت خود با بازگشت علی کریمی به تیم ملی را اعلام و همه را خوشحال کرد. او همان روز در پاسخ به این سوال مجری رادیو که احتمال دارد سیدمهدی رحمتی هم مثل کریمی به اردوی تیم ملی دعوت شود گفت که من به خاطر اصولی که دارم می‌خواهم از دانیل داوری و رحمان احمدی در دورن دروازه تیم ملی استفاده کنم. او البته بر عکس گذشته خیلی صریح از مخالفتش با این قضیه سخن نگفت تا تلاش‌ها برای رفع کدورت ایجاد شده بین کی روش و رحمتی ادامه پیدا کند.

در همین رابطه امروز یکی از منابع نزدیک به فدراسیون فوتبال به پیام نو گفت که تلاش‌ها در سطح گسترده ای برای متقاعد کردن کی روش برای دعوت دوباره رحمتی به اردوی تیم ملی ادامه داد. او همچنین از گفت و گوهای چندباره علی کفاشیان و مهدی محمدنبی با کی روش در این خصوص پرده برداشت و گفت عزم فدراسیون بر دعوت دوباره دروازبان استقلال به تیم ملی است.رحمتی

در همین رابطه شنیده شد که در جلسه چند روز پیش قلعه نویی و کی روش، سرمربی استقلال که به نحوی موفقیت تیم خود را مدیون درخشش سیدمهدی رحمتی می داند، بخش زیادی از صحبت های خود با سرمربی تیم ملی را به مساله دعوت دوباره این دروازبان به تیم ملی اختصاص داده و اتفاقا نقش موثری هم در از بین رفتن بخشی از این سو تفاهم‌ها داشته است.

با این حال و با توجه به شرایط پیش آمده اصلا بعید نیست در فاصله باقیمانده تا بازی های جام جهانی کی روش به این نتیجه برسد که دوباره رحمتی را به جمع شاگردانش دعوت کند. البته این منوز به این است که مجموعه فدراسیون فوتبال اعم از کفاشیان و نبی و همچنین دوستان کی روش در فرصت باقیمانده بتوانند سرمربی تیم ملی را به رضایت کامل در این خصوص برسانند.

نکته جالب توجه در این خصوص هم اینکه مارکار آقاجانیان یکی از دستیاران کی روش در تیم ملی امروز از رفع بخشی از سوء تفاهمات بین سرمربی تیم ملی و رحمتی خبر داده است . او گفته است:« خوشبختانه تلاش های صورت گرفته برای نزدیک شدن این دو موفقیت آمیز بوده است و به نظر می رسد سوء تفاهم ایجاد شده در حال برطرف شدن است.»

وی در پاسخ به این سوال که به این ترتیب امکان دعوت شدن رحمتی به تیم ملی فوتبال وجود دارد یا خیر نیز گفت: بهتر است پاسخ این پرسش را کارلوس کی روش دهد چرا که مسوولیت تیم ملی با اوست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391