برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان گزارش مالی پرسپولیس را در اختیار مراجع قانونی قرار می‌دهد

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۱ — مهر

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس ضمن ارائه گزارش عملکرد و فعالیت‌های انجام شده و برنامه‌های آماده اجرا، طی ۷۲ ساعت آینده گزارش مالی خود را در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد داد.

محمد رویانیان

بنابر اعلام محمد رویانیان طی ۷۲ ساعت آینده گزارش مالی شفاف باشگاه پرسپولیس از مهرماه سال ۹۰ تا دی‌ماه سال ۹۱ را به وزارت ورزش و جوانان، مدیریت جدید و هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، سازمان بازرسی کل کشور و سایر مراجع قانونی زیربط تقدیم و در صورت لزوم در رسانه‌ها نیز منتشر می‌شود.

رویانیان اعلام کرد این گزارش مالی شامل درآمدها، هزینه‌ها، بدهی‌های پرداخت شده از ادوار گذشته و بدهی‌های برجامانده است که به طور شفاف و بدون پرده پوشی و به صورت داوطلبانه در اختیار مراجع قانونی قرار خواهد گرفت.

مدیرعامل مستعفی باشگاه پرسپولیس همچنین قصد دارد گزارش عملکرد و فعالیت‌های انجام شده طی دوران مدیر عاملی خود در پرسپولیس را اوایل هفته آینده ارائه کرده و در گزارشی جداگانه نیز برنامه‌های اقتصادی و ورزشی آماده اجرا را به هیات مدیره، مدیریت جدید و وزارت ورزش اعلام خواهد کرد.

رویانیان اعلام کرد وظیفه خود می‌داند پس از کناره‌گیری از مدیرعاملی پرسپولیس، گزارش عملکردش به ویژه در زمینه مالی را ارائه کند تا ضمن شفاف‌سازی از انتشار برخی شایعات هدفمند که عملا به پرسپولیس لطمه می‌زند، جلوگیری کند.

رویانیا در ادامه تاکید کرد تمایلی به رسانه ‌ای کردن گزارش مالی خود ندارد اما در صورتیکه ضرورت ایجاب کند، گزارش مالی را نیز به رسانه‌ها تقدیم خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391