برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست صبا:فقط امیدواریم از چهارشنبه تمرین کنیم

سه‌شنبه، ۲۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۳ — اوج نیوز

سرپرست تیم صبا گفت:بحث ما با اعتصاب بازیکنان پرسپولیس دو بحث کاملا متفاوت است و اصلا قابل مقایسه نیست.

حسین نجاتی

حسین نجاتی درباره اینکه آیا بازیکنان صبا پس از بازی با استقلال خوزستان حاضر به تمرین شده اند یا نه عنوان کرد:با توجه به صحبت هایی که بازیکنان پس از این مسابقه داشتند قرار گذاشتند که به تمرین نیایند.بنابراین فعلا تمرینات ما تطعیل است.

وی درباره اینکه از چه زمانی تمرینات صبا از سر گرفته خواهد شد گفت:مشخص نیست.امیدوارم از چهارشنبه بتوانیم تمرین کنیم.البته فقط امیدواریم ولی چیزی قطعی نیست.

سرپرست صبا افزود:نه به عنوان سرپرست صبا بلکه به عنوان عضوی از جامعه فوتبال دلم برای بازیکنان خوب و زحمتکش صبا می سوزد.شما نگاه کنید الان در پرسپولیس بازیکنی است که برای مثال ۲ میلیارد قرارداد دارد و هفتصد میلیون آن را گرفته است.حالا بقیه اش را دو ماه دیگر بگیرد.چه اتفاقی می افتد؟این در حالی است که در صبا ما بازیکن داریم که در ۵ سال قرار است ۵۰ میلیون می گیرد.این بازیکن ماهی یک میلیون نمی گیرد.بعد توقع داریم بازیکن چه کند؟یک روز هم نمی تواند در تمرین غیبت کند.اگر به تعهداتمان عمل کنیم باید به ازای هر قسمتی از قرارداد پاسخگو باشیم ولی وقتی اینطور نیست نمی شود از بازیکن توقع داشت.در تیم ما ۱۰ بازیکن ۳۰ میلیونی داریم.تازه می خواهیم پول این‌ها را هم ندهیم.بنابراین بحث ما با اعتصاب بازیکنان پرسپولیس دو بحث کاملا متفاوت است و اصلا قابل مقایسه نیست.

وی درباره اینکه آیا با اعتصاب موافق است گفت:هرگز این روش را قبول ندارم.دیدید در برنامه ۹۰ هم مردم نسبت به این مساله واکنش نشان دادند و گفتند موافق این روش نیستند.من این مساله را به بازیکنان هم منتقل کردم و گفتم با اعتصاب و اینگونه روش‌ها کاری از پیش نمی رود.باید این مسائل را ریشه ای حل کرد.چرا هیچ بازیکنی از سپاهان و مس و ذوب آهن و فولاد از بی پولی گلایه ندارد و این بحث‌ها فقط برای یک سری تیم های خاص و بازیکنان آنهاست.باشگاه هم در تلاش است این مساله را حل کند و ما خیلی امیدواریم این اتفاق بیفتد و برای بازی با پرسپولیس آماده شویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391