برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صادقیان باز هم آرنج زد!

دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۳۳ — گل

صادقیان در دقیقه ی ۹۰ قصد داشت بازیکن فجر را از پیش رو بردارد که توپ میان او بازیکن فجر گیر کرد و ناگهان صادقیان یک ضربه ی آرنج نثار بازیکن نگون بخت فجر کرد

پیام صادقیان ستاره ی ابتدای فصل تیم پرسپولیس روز گذشته و در بازی برابر فجر سپاسی از روی نیمکت کار را دنبال می کرد و در نیمه ی دوم به میدان آمد. صادقیان در دقایقی که به میدان آمد چندین حرکت نصفه و نیمه کرد اما نتوانست برای تیمش مثمر ثمر باشد و بر روی دروازه ی شاگردان یاوری تهدیدی ایجاد کند. صادقیان که به نسبت ابتدای فصل، به دلیل حاشیه هایش افت محسوسی کرده است روز گذشته نیز در پایان بازی حرکت ناشایستی از خودش به نمایش گذاشت.

صادقیان در دقیقه ی ۹۰ قصد داشت بازیکن فجر را از پیش رو بردارد که توپ میان او بازیکن فجر گیر کرد و ناگهان صادقیان یک ضربه ی آرنج نثار بازیکن نگون بخت فجر کرد.جالب اینجا بود که داور با اینکه در نزدیکی صحنه حضور داشت ، ضربه ی شماره ۱۱ پرسپولیس را ندید و رای به ادامه ی بازی داد. پس از آن با آنکه بازیکن فجر از درد به خودش می پیچید پرسپولیسی‌ها به بازی ادامه دادند که همین موجب درگیری در انتهای بازی شد.

صادقیان پیش از این بارها اقدام به این حرکت ناجوانمردانه کرده بود که یکبار هم با محرومیت یک جلسه ای مواجه شده بود؛ اما این درس عبرتی برای این بازیکن جوان نشده است و وی همچنان به بازی با خشونتش ادامه می دهد. گفتنی است آرنج یکی از قوی ترین اعضای بدن است که ضربه با این ناحیه به گردن و صورت بازیکن حریف بسیار خطرناک است و فیفا در سال های گذشته جریمه های سنگینی برای این عمل در نظر گرفته است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391