برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ساعدی: امیدواریم تیموریان در تصمیمش تجدید‌نظر کند

چهارشنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۷ — فارس

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: آندرانیک تیموریان بازیکن بسیار ارزشمندی است و امیدوار به این هستیم که در تصمیم خودش تجدید‌نظر کند.

به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، هاشم ساعدی در خصوص وضعیت آندرانیک تیموریان اعلام کرد: آقای تیموریان مثل سایر بازیکنان استقلال بسیار شایسته و ارزشمنداست و مجموعه همین شایستگی‌های کادرفنی و بازیکنان استقلال باعث شده که این تیم در دو جام‌ مدعی اصلی قهرمانی باشد.

سخنگوی باشگاه استقلال افزود: در جلسه شورای معاونین باشگاه استقلال موضوع جدایی تیموریان مطرح شد که در آن نشست مدیرعامل محترم باشگاه و سرمربی فهمیم تیم به همراه دیگر مسئولان و معاونین استقلال مخالفت خود را با جدایی این بازیکن اعلام داشتند. طبق هماهنگی‌های لازم هم قرار شد این بازیکن در دفتر علی فتح‌الله‌زاده حضور پیدا کند تا مذاکراتی جهت مشخص شدن وضعیت تیموریان انجام شود، اما بعداً به ما اعلام شد ایشان برای حضور در تست پزشکی و مذاکرات با تیم قطری عازم این کشور شدند و ما از نزدیکان وی شنیدیم که تیم مورد نظر الاهلی قطر است.

وی در ادامه اظهار داشت: نمی‌دانیم تیموریان به چه نتیجه‌ای در قطر خواهد رسید اما آنچه که مدنظر است قرارداد تیموریان با باشگاه استقلال است و عین این قرارداد جدا از اینکهدر باشگاه استقلال وجود دارد در ابتدای فصل هم در فدراسیون فوتبال به ثبت رسیده است. بر اساس قرارداد موجود در باشگاه استقلال و فدراسیون فوتبال تیموریان در حال‌حاضر بازیکن استقلال است و از نزدیکان این بازیکن می‌خواهم اگر تعبیری از قرارداد او با استقلال دارند و معتقد هستند بر اساس این قرارداد تیموریان می‌تواند از باشگاه استقلال جدا شود، به قرارداد موجود در فدراسیون فوتبال مراجعه کنند. قراردادی که در باشگاه استقلال و فدراسیون است نشان می‌دهد تیموریان بازیکن استقلال است و باید تا آخر فصل در این تیم بماند.بنابرایناگر احیانا اختلافی در تفسیر مفاد قرارداد وجود داشته باشد باید به بالاترین مجمع تصمیم‌گیری در داخل کشور که فدراسیون فوتبال و کمیته‌انضباطی خواهند بود مراجعه شود. اظهارنظری که در این‌باره از سوی فدراسیون یا کمیته‌انضباطی باشد ملاک ما هم خواهد بود و به آن عمل خواهیم کرد.

ساعدیافزود: اگر قرار است بازیکنی از استقلال جدا شود بهتر است با توافق و رضایت طرفین انجام بگیرد و در هرجا که رضایت نباشد ممکن است دو طرف با مشکلاتی مواجه شوندبنابراین توافق طرفین می‌تواند خیلی از مشکلات را حل کند.

وی در پایان تاکید کرد: تیموریان بازیکن بسیار ارزشمندی است و امیدوار به این هستیم که در تصمیم خودش تجدید‌نظر کند و نه فقط در این فصل بلکه در فصل‌های آتی هم در استقلال فوتبال بازی کند تا ما از حضورش در تیم بهره لازم را ببریم. در کل به ادامه فوتبال تیموریان در استقلال خوشبین هستیم و علاقه‌مند به این هستیم که او در تیم بماند و در موفقیت‌های استقلال سهیم باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391