برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرعامل سپاهان از اخراجش بی خبر است

شنبه، ۱۲ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۸ — گل

تا پیش از این و زمانی که محمدرضا ساکت مدیرعامل زردها بود انها با ثبات ترین تیم لیگ از حیث مدیریت بودند. اما گویا رفتن ساکت مصادف شد با اغاز طوفان تغییرات.

پس از باخت سپاهان به پرسپولیس ناگهان امروز از اصفهان خبر رسید که مدیرعامل این تیم جای خود را به مدیر جدیدی داد. مسئولان فولاد مبارکه سپاهان بار دیگر تصمیم گرفتند در این باشگاه تغییرات مدیریتی اعمال کنند و محمد ترابیان را از مدیرعاملی این باشگاه کنار بگذارند.

تابش قائم مقام مدیره باشگاه سپاهان این خبر را تائید می‌کند و در این مورد به تسنیم می گوید؛این یک تصمیم مدیریتی بود و از این پس آقای خلیلیان به عنوان مدیرعامل باشگاه سپاهان فعالیت خواهد کرد.همچنین بنا بر اعلام تابش، هیئت مدیره سپاهان نیز دچار تغییر شده و کفعمی، عطایی، نیک‌فر و خلیلیان به عنوان اعضای جدید معرفی شدند و تنها نوری‌صفا از هیئت مدیره قبلی ماندنی شد.این سومین تغییر مدیریتی سپاهان در فصل جاری است. پیش از ترابیان، رحیمی این مسئولیت را برعهده داشت. اما قسمت جالب قضیه به اینجا مروبط می شود که ترابیان خودش از برکناری اش خبر نداشت. پس از رسانه ای شدن این خبر او گفت:«هنوز در این خصوص چیزی نشنیده‌ام و اطلاعی از برکناری‌ام از باشگاه سپاهان ندارم.در این خصوص باید از رئیس شرکت فولاد مبارکه سوال کنم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است.»

تا پیش از این و زمانی که محمدرضا ساکت مدیرعامل زردها بود انها با ثبات ترین تیم لیگ از حیث مدیریت بودند. اما گویا رفتن ساکت مصادف شد با اغاز طوفان تغییرات.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391