برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک سپاهان: شاید نویدکیا به آلمان برود

یکشنبه، ۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۰۰ — خبرآنلاین

هر چند محرم نویدکیا همچنان دور از میادین فوتبال است ولی پزشک سپاهان تاکید کرد که او در حال حاضر شرایط خوبی دارد و می‌تواند بازی کند.

محرم نویدکیا

دکتر محمد رشادی پزشک سپاهان در مورد شرایط کاپیتان سپاهان گفت:« محرم آمادگی خوبی دارد و در این مدت تمرینات خوبی را انجام داده است. ما از پای او سی‌تی‌اسکن گرفتیم و آن را به آلمان فرستادیم. خوشبختانه جواب عکس‌ها خوب بود ولی باید یکسری بررسی‌های دیگر صورت بگیرد تا همه چیز تکمیل شود.»

پزشک سپاهان افزود‍:« این احتمال وجود دارد که نویدکیا برای وزیت نهایی به آلمان برود و دیداری با پزشک جراحش داشته باشد. البته این موضوع هنوز قطعی نیست و در حد احتمال است. از طرفی نظر خود محرم این است که در حال حاضر مشکلی برای بازی ندارد و امیدوارم نویدکیا بدون اینکه به آلمان برود خیلی زود برای سپاهان بازی کند.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391