برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شمسایی: هندوانه‌های زیر بغل دبیری کار دستمان داد

شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۴ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی‌ تیم فوتسال‌ ‌دبیری گفت: باور پیروزی قبل از انجام رقابت با راه ساری، امتیاز شیرینی را از دستمان گرفت، باز‌یکنانم گول شرایط و جایگاه خود را خوردند.

وحید شمسایی

وحید شمسایی‌ مربی ، بازیکن‌ تیم فوتسال‌ دبیری تبریز گفت: بازیکنانم راه ساری را تیم ضعیفی دیدند و با همین ذهنیت به مصاف آنها رفتند همیشه یک تیم زمانی ضربه می‌خورد که انتظارش را ندارد در همین راستا دست کم گرفتن حریف در روزی که می‌توانستیم امتیاز شیرینی را از آن خود کنیم کار دستمان داد تا در این هفته‌های مهم رقبا را از همیشه نزدیک‌تر به خود احساس کنیم هیچ گاه نباید در رویارویی با حریف خود را از پیش پیروز دید زیرا این تفکر به طور ناخودآگاه پتانسیل و توان تیم را کاهش می‌دهد دبیری روز گذشته با سودای پیروزی در سر روبه روی راه ساری قرار گرفت تا یکی از بدترین روز‌های خود را سپری کند فکر کوتاه تیمم در حالی که تصوری منطقی از آنها داشتم باعث رقم خوردن این شکست شد.

وی افزود: دبیری با هندوانه‌هایی که به دلیل صدر نشینی در لیگ زیر بغل داشت راهی ساری شد تا باخت غیر حرفه‌ای را رقم بزند البته تمام این صحبت‌ها تلاش بازیکنان راه ساری که با تمام وجود برای کسب امتیاز جنگیدن را زیر سوال نمی برد. به آنها تبریک می گویم که فارغ از نام رقیب فوتسالی زیبا به نمایش گذاشتند و درحالی که در زمانی از رقابت از جوانان ساری پیشی گرفتیم گل دریافتی را جبران کرده و پیروز میدان شدند. شمسایی‌ در ادامه بیان داشت: نمی‌توان گفت تمام بازی در دست راه ساری بود. ما شروع خوبی داشتیم اما نیمه نخست راایده‌آل ادامه ندادیم.

دقایق پایانی نیمه دوم نیز در دست ما بود که به گلزنی‌ انجامید اما نتوانستیم شکست را با تساوی عوض کنیم. عدم حضورم در رقابت‌ها به دلیل محرومیت غیرمنطقی از سوی داوران کمی تیم را آشفته کرده اما از این هفته که یارانم را در بازی همراهی می‌کنم امیدوارم نتایج قابل قبولی را از آن خود کنیم. برای یکی از مهمترین رقابت‌های خود مقابل منصوری باید به آماده سازی ذهنی بازیکنان بپردازم.تا همچون گذشته با تمام قدرت در زمین ظاهر شده و حریف را از سد راه کنار بزنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391