برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیران: تقوی و بوناچیچ گزینه‌های هیأت مدیره ذوب‌آهن نبودند

چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۱ — فارس

سخنگوی هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن اصفهان گفت:‌نه لوکا بوناچیچ و نه مجتبی تقوی گزینه‌های ما برای هدایت تیم فوتبال ذوب‌آهن نبودند و مدیرعامل کارخانه آنها را انتخاب کرد.

داود شیران ، در مورد شایعه حضور فیروز کریمی به جای مجتبی تقوی در تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: هیأت مدیره باشگاه ذوب‌آهن در انتخاب هیچکدام از دو سرمربی این فصل ذوب‌آهن نقشی نداشت. لوکا بوناچیچ را سعد محمدی مدیرعامل کارخانه خودش برای ذوب‌آهن انتخاب کرد که این مربی کلیه‌درد گرفت و از باشگاه ذوب‌آهن جدا شد و سپس کلیه‌اش خوب شد و به باشگاه مس کرمان رفت.

وی ادامه داد: در انتخاب مجتبی تقوی هم هیأت مدیره هیچ نقش و اثری نداشت. ما ۸ گزینه برای هدایت تیم فوتبال ذوب‌آهن داشتیم که تقوی جزو این گزینه‌ها نبود اما باز هم سعد محمدی مدیرعامل کارخانه بود که تقوی را به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن انتخاب کرد. اکنون هم سعد محمدی مدیرعامل کارخانه باید پاسخگوی مدیران ارشد، طرفداران ذوب‌آهن، مردم شهیدپرور اصفهان و کارگران ذوب‌آهن اصفهان باشد. او هر دو مربی را خودش انتخاب کرد و در مورد مربی جدید که شما پرسیدید باید بگویم در این مورد هم ما مثل دو مورد قبلی هیچ اطلاعی نداریم.

شیران تصریح کرد: نمی‌خواهم آرامش تیم ذوب‌آهن را بر هم بزنم. به خاطر همین سایر گفته‌هایم را در پایان لیگ بیان خواهم کرد. این تذکر را هم دادم تا سعد محمدی بداند که باید پاسخگو باشد. من نمی‌خواهم آرامش را از تیم ذوب‌آهن بگیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391