برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شکری: مبلغ درخواستی ژوزه نباید جزو بدهی‌ها تلقی شود

سه‌شنبه، ۱۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۰۶ — گل

ما به تناسب مدتی که ایشان کار کرده حقوقش را پرداخت کرده ایم و در صورت های مالی و حقوقی درست نیست که این مبلغ به عنوان بخشی از بدهی‌ها آورده شود

با اعلام بدهی باشگاه پرسپولیس به مانوئل ژوزه و دستیارانش این سوال پیش می آید که چرا محمد رویانیان این مبلغ گزاف را جزو بدهی های دوران مدیریتش به حساب نیاورده است.مصطفری شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس در این باره توضیح می دهد:« یک دعوایی در فیفا از سوی دو طرف مطرح شده .یک طرف دعوی باشگاه پرسپولیس است با این مطالبه که مانوئل بدون کسب موافقت باشگاه مسوولیتش را رها کرده و از ایران خارج شده .این یک تخلف آشکار است و ایشان ملزم به خسارت به باشگاه شده است.»

وی ادامه می دهد:« همچنین ایشان و دستیارانش مدعی شده اند باشگاه حقوق ایشان را پرداخت نکرده و مانع انجام وظایف شان شده .آنها باقی مطالبات خود و البته خسارت می خواهند که این عدد یک میلیون و سیصد هزار یورو است که آقای مانوئل و چهار دستیارش طلب کرده اند.در واقع بحث رسیدگی به این پرونده بود و در دعوی متقابل ما هم استدلال هایمان را ارائه دادیم.»

شکری می گوید:«این یک بدهی قطعی و طلب قطعی نیست . ما به تناسب مدتی که ایشان کار کرده حقوقش را پرداخت کرده ایم و در صورت های مالی و حقوقی درست نیست که این مبلغ به عنوان بخشی از بدهی‌ها آورده شود چون رای قطعی در این خصوص صادر نشده و طبیعی است که در بیلان مالی باشگاه لحاظ نشود.»

مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس همچنین می گوید:« ما ۶-۵ پرونده دیگر هم داریم که مربوط به بازیکنان و مربیان خارجی است .در این موارد بعضا باشگاه بخشی از طلب آن بازیکن را پرداخت کرده و بخش دیگری از مطالبات آن را جزو دیون خود می داند که این دیون باید در بیلان مالی لحاظ شده باشد و در صورت های مالی محاسبه شود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391