برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقدیر AFC از فدراسیون فوتبال ایران

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۰۸ — باشگاه خبرنگاران

رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال ایران از تقدیر و اختصاص پاداش ۵۰ هزاردلاری به خاطر فعالیت های فوتبال پایه فدراسیون فوتبال ایران خبر داد.

شیخ سلمان رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای به کفاشیان نوشته است:

با توجه به ارزیابی هایی که کنفدراسیون فوتبال آسیا انجام داده، فدراسیون فوتبال ایران در زمینه توسعه فوتبال پایه و به خصوص رده های سنی زیر۱۲ سال، عملکرد بسیار خوبی داشته ومن لازم می دانم که به شما و مجموعه فدراسیون فوتبال تبریک بگویم. توجه به فوتبال پایه زیر۱۲ سال کلید توسعه و پیشرفت فوتبال در همه جای جهان است. کنفدراسیون فوتبال آسیا، از همه تصمیماتی که منجر به توجه به فوتبال پایه شود، استقبال و حمایت می کند.

با توجه به اینکه کمیته فنی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارزیابی های دقیقی داشته و اطلاعات خوبی را از فوتبال ایران جمع آوری کرده است، ایران در میان کشورهایی که در زمینه برگزاری فستیوال های فوتبال زیر ۱۲ سال در سطح کشورش به عنوان یک کشور فعال شناخته می شود که آخرین فستیوال آن توسط فدراسیون فوتبال ایران سال ۲۰۱۳ برگزار شد که بسیار با شکوه بود. به همین دلیل کنفدراسیون فوتبال آسیا ۵۰ هزاردلار به خاطر حمایت از فعالیتهای فوتبال پایه به فدراسیون فوتبال ایران پاداش می دهد تا در این زمینه فعالیت هایش را بیشتر و بیشتر کند.

مطمئنا توجه به فوتبال پایه در سالهای آینده فوتبال آسیا رادر همه سطوح بیمه خواهد کرد.»
لازم به ذکر است کنفدراسیون فوتبال آسیا، این پاداش را به کشورهای دیگری هم اختصاص داده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391