برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: باید کارخانه بازیکن سازی درست کنیم

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۲۱ — تسنیم

رئیس سازمان لیگ برتر گفت: لیگ و باشگاه‌های دو کشور ایران و فرانسه باید با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند تا کارخانه بازیکن سازی درست کنیم.

مهدی تاج

به نقل از سایت سازمان لیگ، مهدی تاج در نشست با فابریس هرولت مدیر توسعه بین الملل باشگاه اوسر فرانسه که در تهران به سر می‌برد، عنوان کرد: تجارت بازیکن بخشی از حقوق فوتبال است. لیگ ما در مسیری است که باید خودکفا بوده و دستش در جیب خودش باشد که در این مسیر کارهای مثبتی انجام شده است.

وی در ادامه به هرولت گفت: دوست داریم ارتباط ما با شما فراتر از یک مسابقه باشد. همچنین لیگ و باشگاه‌های دو کشور باید با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند تا کارخانه بازیکن سازی درست کنیم.

هرولت نیز در این نشست اظهار داشت: ماموریت من به عنوان مدیر توسعه بین الملل باشگاه اوسر فرانسه، توسعه باشگاه‌مان در دنیا است. به عنوان مثال ما یک بازیکن جوان تیم خود را ۶ میلیون یورو به یکی از تیم‌های لیگ فرانسه فروختیم. به نظرم بهترین راه برای ارتباط ما با شما این است که ما تکنولوژی آکادمی خود را به باشگاه های شما انتقال دهیم.

مدیر توسعه بین الملل باشگاه اوسر فرانسه افزود: برای اولین قدم بهتر است از افراد متخصص و فنی شما آغاز کنیم. یعنی اول از مربیان برای انتقال تکنولوژی استفاده کنیم.

در پایان نشست مقرر شد توافق نامه‌ای در این خصوص تنظیم شود و ادامه مذاکرات از طریق کسرایی، رئیس روابط بین الملل سازمان لیگ انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391