برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: مردم تا پایان مراسم اختتامیه در ورزشگاه بمانند

پنجشنبه، ۲۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۲:۲۲ — فارس

سرپرست سازمان لیگ گفت: از مردم دعوت می‌کنم تا پایان مراسم اختتامیه فینال جام حذفی در ورزشگاه بمانند.

مهدی تاج

مهدی تاج سرپرست سازمان لیگ که امروز برای برگزاری فینال جام حذفی به کرمان رفته است در خصوص بازی فردا اظهار داشت: سال گذشته دو مراسم اختتامیه در سطح استانداردهای جهانی برگزار کردیم یکی فینال جام حذفی و یکی جشن قهرمانی استقلال که هر دو این مراسم خیلی کم عیب بود اما می‌خواهیم مراسم فردا بهترین مراسمی باشد که تاکنون در ایران برگزار شده است خوشبختانه همه چیز هم فراهم شده و همه کارهایی هم که فردا می‌خواهیم انجام دهیم برنامه‌ریزی شده است حتی کسانی که می‌خواهند بیایند مدال بدهند برای آنها برنامه‌ریزی شده و جایگاه خبرنگاران و عکاسان هم مشخص شده است و ما می‌خواهیم فردا بهترین مراسم را داشته باشیم.

تاج در خصوص بحث ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر نیز گفت: فعلاً هیچ صحبتی در مورد ۱۸ تیمی شدن لیگ نشده است و این مسئله‌‌ای است که باید در هیئت رئیسه بررسی شود البته یک مسئله مطرح شده که اگر تیم‌هایی که به لیگ برتر صعود می‌کنند شرایط حضور در لیگ برتر را نداشته باشند طبق آیین‌نامه کنفدارسیون فوتبال آسیا باید تیم‌های که سال قبل در لیگ برتر بازی می‌کردند، جایگزین آنها شوند. ما اینها را در هیئت رئیسه مطرح می‌کنیم و اگر تیم‌ها شرایط بازی نداشته باشند ممکن است چنین اتفاقی بیفتد.

سرپرست سازمان لیگ در پایان اظهار داشت:‌ در این چند روزه عزم عمومی برای بهتر برگزار شدن فینال دیدیم و امیدوارم فردا مردم پس از بازی حتماً در ورزشگاه بمانند چون مراسم نورافشانی، اهدای جام و... خیلی با شکوه است به نوعی که تاکنون در ایران برگزار نشده است، پس از مردم دعوت می‌کنم که تا پایان مراسم اختتامیه در ورزشگاه بمانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391