برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مهدی تاج: باید ارتباط باشگاه‌های ایرانی و فرانسوی را بیشتر کرد

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۹:۰۶ — مهر

نشست نایب رئیس فدراسیون و رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران و فابریس هرولت مدیر توسعه بین‌الملل باشگاه اوسر فرانسه در سازمان لیگ برگزار شد.

مهدی تاج در این نشست گفت: تجارت بازیکن بخشی از حقوق فوتبال است. لیگ ما در مسیری است که باید خودکفا بوده و دستش در جیب خودش باشد و در این مسیر کارهای مثبتی انجام شده است.

وی ادامه داد: ما دوست داریم ارتباط ما با شما فراتر از یک مسابقه باشد. همچنین لیگ و باشگاه‌های دو کشور باید با یکدیگر در ارتباط و تعامل باشند تا کارخانه بازیکن‌سازی درست کنیم.

هرولت نیز در این نشست خاطرنشان کرد: ماموریت من به عنوان مدیر توسعه بین‌الملل باشگاه اوسر فرانسه، توسعه باشگاه خود در دنیا است. به عنوان مثال ما یک بازیکن جوان تیم خود را شش میلیون یورو به یکی از تیم‌های لیگ فرانسه فروختیم. به نظر من بهترین راه برای ارتباط ما با شما این است که ما تکنولوژی آکادمی خود را به باشگاه‌های شما انتقال بدهیم.

وی افزود: برای اولین قدم بهتر است از افراد متخصص و فنی شما آغاز کنیم. یعنی اول از مربیان برای انتقال تکنولوژی استفاده کنیم.

در پایان نشست مقرر شد توافق نامه‌ای در این خصوص تنظیم شود و ادامه مذاکرات از طریق کسرایی، رئیس روابط بین‌الملل سازمان لیگ انجام شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391