برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تاج: قرارداد برخی بازیکنان از سقف میانگین بیشتر شده است

سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۴۱ — باشگاه خبرنگاران

رییس سازمان لیگ برتر گفت: تیم‌ها طوری قرارداد می‌بندند که توان پرداخت آن را ندارد.

مهدی تاج

مهدی تاج گفت: ما باید سیاست‌های تشویقی برای تیم‌ها در نظر بگیریم که از بازیکنان جوان در ترکیب تیمشان بیشتر استفاده کنند.

رییس سازمان لیگ برتر در ادامه اظهار داشت: تیم‌های لیگ برتر باید بیشتر از جوانان استفاده کنند و به آنها میدان بدهند.

وی در خصوص مربیان و بازیکنان خارجی گفت: از سال‌ آینده باید آیین‌نامه‌ای تنظیم کنیم تا بازیکنان و مربیان خارجی براساس قواعد و مقررات خاصی جذب تیم‌ها شوند.

رییس سازمان لیگ برتر در خصوص قراردادهای نجومی بازیکنان گفت: تیم‌ها طوری با بازیکنان قرارداد می‌بندند که توان پرداخت آن را ندارند. میانگین قراردادهای بازیکنان در لیگ دسته یک باید ۹ میلیون تومان باشد اما در حال حاضر قرارداد برخی بازیکنان بیش از ۱۴۰ میلیون تومان است. همچنین میانگین قرارداد بازیکنان در لیگ برتر باید ۱۰۳ میلیون باشد در صورتی که این قراردادهای سه برابر میانگین موجود است.

تاج تصریح کرد: توقع برخی از بازیکنان بالاست و مبالغ خیلی بالایی برای قرارداد بستن با تیم‌ها درخواست می‌کنند. به هرحال هر بازیکنی که کسب مبالغ بالا را در نظر دارد می‌تواند جذب تیم‌های خارجی شود.

وی اظهار داشت: بر این اساس فوتبال ما جوانان زیادی دارد و تیم‌های لیگ برتر می‌توانند از آن‌ها به جای بازیکنان مطرحشان استفاده کنند.

تاج در پایان خاطرنشان کرد: رقم قرارداد بازیکنان هم اکنون بسیار بالاست و برخی از آن‌ها رقم‌های بالایی می‌گیرند و برخی دیگر با رقم‌های خیلی پایین قرارداد می‌بندد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391