برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمدید قرارداد اسکوچیچ و ملوان، معامله ی دو سر برد

چهارشنبه، ۱۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۲۰:۲۶ — گل

در انزلی همه امیدوارند مراحل تمدید قرارداد به خوبی طی شود اما مشکلاتی هم هست ؛ آیا محجوب ، مالک ملوان ، اژدها ( دراگان ) را رام می کند؟

لیگ سیزدهم در حالی برای ملوانان آغاز شد که فردی خارج از قانون نانوشته سرمربیان بومی ملوان بر روی نیمکت آن نشسته بود .

حضور فردی غیربومی و حتی غیر ایرانی نگرانی هایی را برای بسیاری از هواداران و حتی پیشکسوتان ملوان بوجود آورده بود و در ادامه ، نتایج بد و بازیهای دور از انتظار ملوان باعث شده بود کمتر هوادارای به امید طلوع روزهای خوش به بازیهای پیش روی ملوان بنگرد اما نتایج کسب شده توسط ملوان تحت هدایت دراگان اسکوچیچ توانست در کوتاهترین زمان ممکن بدبین ترین هوادار ملوان را نیز مجاب کند که این انتخاب به سود ملوان بوده است . به خاطر دارم در اولین نشست مطبوعاتی آقای اسکوچیچ در باشگاه ملوان در حالی که همه در ابتدا ایشان را « دراگون » به معنای اژدها میخواندند با جمله ای جالب ضمن اینکه همه را متوجه اشتباهشان در تلفظ نام خویش نمود بلکه نشان داد از چه انگیزه ای برای ادامه کار برخوردار است . دراگان گفت « من دراگان هستم نه دراگون ، اما بسیار قوی تر از دراگون هستم !! » و ادامه داد که ملوان برایش چالش بسیار مهمی است که برای موفقیت در آن انرژی بسیاری خواهد گذاشت .

علی ایحال علیرغم همه تازگی‌ها و برخی تفاوت در نوع رفتار ، نحوه تمرینات و حتی مدیریت برخورد با بازیکنان و رسانه‌ها دراگان نشان داد که به کاری که میکند اشراف داشته و با بضاعت ملوان توانسته است به خوبی از عهده کار بر بیاید و احتمالاً با توجه به مشخص شدن وضعیت مالی ملوان و امکان رفع نواقص و نقاط ضعف میتوان با امیدی دو چندان به فصل بعد نگریست و آرزوهای بزرگتری را با این تیم محبوب جستجو کرد اما شرط اول این آماده سازی ، مشخص شدن وضعیت نیمکت و تمدید قرارداد کادر فنی محترم میباشد که بنا بر شنیده‌ها توسط مدیریت محترم باشگاه در حال بررسی و پیگیری است . به هر حال تثبیت ملوان و گرفتن نمره قبولی کادر فنی باعث شده عقد قرارداد که در فصل پیش به سرعت انجام پذیرفت این بار با کندی پیش برود چرا که حال دراگان از یک مربی خارجی ناشناس بدل به یک مربی نام آشنا و صاحب عنوان شده است و طبیعی است که عقد قرارداد با وی به راحتی ابتدای فصل پیش نباشد .

این کوچکترین حق یک فرد است که در مورد وضعیت کاری و شغلی خود با وسواس و دقت نظر فراوانی برخورد نموده و سعی کند در عقد قرارداد به شرایطی که مد نظرش میباشد توجه کند . این مساله عجیبی نیست و وقوع آن کاملاً قابل پیش بینی بود اما مساله ای که شاید اینجا کمی مستتر مانده ذکر این نکته است که در این پروسه فقط دراگان نبوده که به ملوان کمک کرده است و ملوان هم بر اساس توان خود به دراگان برای کسب این شرایط خوب شغلی کمک نموده است . شاید اگر دراگان در هر تیم دیگری عضویت داشت با نتایجی که در ده هفته ابتدایی بدست آورد مجبور میشد دوباره به کشور خود بازگردد اما هیات مدیره ملوان به هر دلیل ترجیح داد به وی فرصت کافی برای نشان دادن توانایی های خود بدهد .

به عقیده بومی‌ها ، ملوان هم علیرغم همه نداری‌ها باز هم نقش پررنگی برای مطرح کردن نام اسکوچیچ بعنوان یک مربی موفق داشته است و وی را که بدلیل بیماری از دنیای فوتبال دور شده بود را به مربیگری بازگرداند تا دوباره اسکوچیچ بتواند چالشی جدید در تیمی جدید را تجربه نماید . شاید اینها در دنیای حرفه ای فوتبال امروز مساله قابل بحثی نباشد اما شاید بد نباشد دراگان دوست داشتنی به این قِسم قضیه هم نگاهی داشته باشد و بدین موضوع فکر کند که شاید ملوان دِین کوچکی برای او بوجود آورده باشد و در مساله تمدید قرارداد و اعلام شرایط به این قضیه نگاهی ویژه داشته باشد .

به هر حال تا چند روز آینده تکلیف نیمکت ملوان مشخص می شود. در انزلی همه امیدوارند مراحل تمدید قرارداد به خوبی طی شود اما مشکلاتی هم هست ؛ آیا محجوب ، مالک ملوان ، اژدها ( دراگان ) را رام می کند؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391