برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین جداگانه جالویچ در اصفهان ؛حرفه ای گری به روش سپاهانی ها

جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۵۰ — گل

او که حاضر به فسخ قرارداد خود در نیم فصل نشد اکنون باید تا پایان فصل به طور اختصاصی به تمرین انفرادی بپردازد و حق تمرین با تیم سپاهان را ندارد.

رادومیر جالوویچ

باشگاه سپاهان راهکار جالبی برای بازیکناین دارد که انها را نمی خواهد اما آن بازیکنان به خاطر دریافت حق و حقوق حاضر به فسخ قرار داد نمی شوند!در سال‌های گذشته این رفتار با امیرهوشنگ سعادتی بازیکنی که سپاهان تمایلی برای ادامه با او نداشت اما او حاضر به فسخ قرارداد خود نشد صورت گرفت و او مجبور شد به خاطر عدم فسخ قرارداد به صورت انفرادی به زمین صفاییه در خارج از شهر اصفهان برود و روزی ۲ ساعت تا پایان قراردادش به طور اختصاصی تمرین کند. حالا این اقدام با جالویچ مهاجم بالکانی خود صورت گرفته است. او که حاضر به فسخ قرارداد خود در نیم فصل نشد اکنون باید تا پایان فصل به طور اختصاصی به تمرین انفرادی بپردازد و حق تمرین با تیم سپاهان را ندارد.

این در حالی است که باشگاه سپاهان باید تا پایان قرارداد این بازیکن بندهای قراردادی او را اجرا کند. حالا اگر سپاهانی‌ها به او اجازه تمرین در تیم خود را می‌دادند، هیچ حسنی که نداشت فایده حضور او دلیلی برای رقابت بین مهاجمان سپاهان بود. البته این رفتار تنها مختص سپاهان نیست و اکنون پرسپولیس هم چنین رفتاری را با مارکو بازیکن میانی خود انجام داده است و او هم حق تمرین با تیم را ندارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391