برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین امروز پرسپولیس

پنجشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۱ — باشگاه خبرنگاران

همسر نیلسون به مدت ده دقیقه در تمرین امروز پرسپولیس حضور داشت و به گفته پنجعلی خبر‌های مبنی بر خروج سید جلال از تیم صحت ندارد.

تیم پرسپولیس

تمرین امروز پرسپولیس راس ساعت ۱۲ در مجموعه درفشی فر آغاز شد.

اولین بازیکنی که وارد شد محسن مسلمان بود نیلسون همراه با همسرش در تمرینات حاضر شد.

همسر نیلسون برای ده دقیقه در تمرینات حاضر شده و پس از آن با ماشین نیلسون از مجموعه خارج شد.

پیام صادقیان به محض ورود به مجموعه مورد تشویق هواداران قرار گرفت، پیام صادقیان با هواداران عکس انداخت.

هواداران از روزنه مجموعه درفشی فر تمرین را نظاره می‌کردند که مسئولان پرسپولیس با گذاشتن یک آمبولانس محل دید تماشاگران را بستند اکثر بازیکنان با آژانس به مجموعه آمدند هواداران اصرار می‌کردند که آژانس هم با بازیکنان در عکس حضور داشته باشند.

پنجعلی و محرمی در تمرینات حضور داشتند هوادار‌ها از پنجعلی سوال می کردند: وضعیت سید جلال حسینی به کجا رسید؟!

پنجعلی اعلام کرد: مطالب مندرجه در سایت‌ها مبنی بر خارج شدن حسینی صحت ندارد مولایی اولین نفر از اعضا کادر فنی بود که وارد مجموعه شد.

علی دایی نیز پس از دقایقی از گذشت تمرین وارد مجموعه شده بود.

علی دایی به محض ورود به درفشی فر مورد تشویق هواداران قرار گرفت این در حالی بود که علی دایی جواب احساسات هواداران را هم نداد.

حضور چند هوادار از خوزستان نکته تمرین بود حدود ۳۰ هوادار در تمرین امروز حاضر بودند تمرین مطابق روز‌های قبل پشت در‌های بسته و بدون حضور خبرنگاران و هواداران برگزار شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391