برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تمرین در هوای سرد تبریز بعد از معارفه اولیویرا

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۱۰ — فارس

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی امروز قبل از شروع تمرین تونی اولیویرا را به اعضای تیم معرفی کرد.

محمد حسین جعفری و تیم تراکتورسازی تبریز

به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی،امروز تونی اولیویرا در مراسمی رسمیبا حضور بازیکنان و مدیریتمعارفه شد. در اینمراسمجمشید نظمی واولیویرا برای بازیکنان صحبت کردند.

جمشید نظمی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازیامروز قبل از شروع تمرینتونی اولیویرا را به اعضای تیم معرفی کرد.

نظمی: پاداش خوبیبرای بازیکنان در نظر گرفتیم

وی در جمع بازیکنان تیم گفت: به جهت اینکه مردم ازاولیویرا خاطرات خوبی دارند و علاقمند به حضور وی در تیم بودند ما او را به عنوان سرمربی تعیین کرده و به تیم آوردیم و امیدواریم که به کمک بازیکنان تیم بتوانند روز های خوب گذشته را تجدید نمایند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازیبا تشکر از حمایت کادر فنی و غلامرضا باغ‌آبادی که چند هفته وظیفه سرمربی گری تیم را برعهده داشتند گفت: بازی با تیم فولاد برای ما از اهمیت زیادی برخوردار است چون در صورت پیروزی راهی فینال جام حذفی خواهیم شد، لذا برای تهییج روحی روانی تیم پاداشی مناسب در نظر گرفته ایم هرچند که می دانم بازیکنان پر تلاش و با غیرت تیم برای پاداش بازی نمی کنند اما من پاداش را وظیفه خودم می‌دانم. وی سپس افزود از امروز تیم در اختیاراولیویرااست و امیدوارم کهبازیکنان و کادر فنی با کمک هم بتوانند تیم را به جایگاه خوبی برسانند.

* اولیویرا: با یک بشکن نمی‌توان کار را آغاز کرد

تونی اولیویرا با تشکر از مدیر عامل باشگاه اظهار داشت: من به چند دلیل به تبریز برگشتم، اول بخاطر خودم چون اینجا را دوست دارم، دوم به خاطر مردم چون من رادوست دارند و از آنها احترام زیاد دیده‌ام. خاطرات خوشی از تبریز دارم. دلیل سوم به خاطر بازیکنان تیم و چهارم به خاطر کسب پیروزی است.

وی افزود: به کارم علاقه دارم و برایم مهم نیست در کدام کشور و با چه کسانی باشم من هدف دارم و به همه احترام می‌گذارم و دوست دارم مثل پدر تیم باشم. در پشت هر بازیکن بزرگی یک مردانگیاست هرکس قبل از اینکه یک فوتبالیست باشد باید انسان خوبی باشد. من آقایان ویتور و پائولو را با خودم نیاورده ام چون آنها در تیم های دیگری کار می کنند. من فقط پسرم را آورده ام آن هم نه به خاطر اینکه پسرم است. بلکه به خاطر اینکه در کارش حرفه ای است.

من تجربه ام را آورده ام تا به تیم کمک نمایم. بازیکنان تراکتورسازی همگی حرفه ای هستند و باید هر روز بهتر شوند. باید روحیه قوی و خوبی داشته باشیم. باید برای کسب نتیجه تلاش کنیم، برای پیروز شدن باید این مسئله را بخواهیم. من در تیم روی کسانی حساب می کنم که مسئولیت پذیر باشند و روش من را قبول کنند. مربی گری به غیر از این نیست و بقیه کار در دست شماست. این شما هستید که در داخل میدان هستید.

اولیویرا در ادامه تأکید کرد:برای ساختن تیم نیاز به زمان داریم، نمی شود با یک بشکن زدن کار را شروع کرد. وظیفه بازیکنان خطیر است و باید کمک کنند. وظیفه ما ساماندهی، فوتبال خوب، نظم و انضباط در کار است. ما باید بین خودمان حتی در برخورد با بازیکنان سایر تیم‌ها و داوران حرفه ای باشیم، داشتن اعتماد به نفس خیلی مهم است، اگر اعتماد به نفس داشته باشیم به هر نتیجه ای خواهیم رسید. بازیکنان باید با هم رفیق باشند، به هم کمک کنند و روحیه گروهی داشته باشند.

اولیویراافزود: توصیه می‌کنم در زندگی شخصی نیز نظم و انضباط داشته باشید و حرفه ای زندگی کنید چون تاثیر آن در زمین بازی نمود پیدا می کند. لذا وقتی پیروز شوید همه چیز را با خود می آورد. تیم مهم تر از همه چیز است هر چند که تغییرات زیاد در این مدت کم ممکن نیست اما باید زیاد کار کنیم، هدف ما مشخص است و بقیه مسائل بر عهده بازیکنان است.

* سرما تمرینات را به چمن مصنوعی بُرد

تمرینات تراکتورسازی امروز از ساعت ۱۲ با حضور تونی اولیویرا استارت خورد.

پس از معارفه اولیویرا بازیکنان با توجه به شرایط جوی به زمین چمن مصنوئی کمپ اختصاصی رفتند تا تمرینات خود را زیر نظر سرمربی پرتغالی شروع کنند. در این تمرین که در هوای بسیار سرد برگزار شد. اولیویرابه همراه باغ آبادی‌، پژمان‌‌، کاظم محمودی و آنتونیو اولیویراکار بازیکنان را زیر نظر داشتند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391