برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تراکتورسازی ۶۰ میلیون جریمه شد

شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۰۰ — مهر

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشگاه تراکتورسازی را به خاطر تخلف تماشاگران و اخطارهای بازیکنان این تیم در جریان دو بازی با ملوان و داماش، به ۶۰ میلیون تومان جریمه نقدی محکوم کرد.

تیم پرسپولیس و تیم تراکتورسازی تبریز

طبق اعلام فدراسیون فوتبالکمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، آخرین آرای خود را درباره پرونده‌های موجود در کمیته اعلام کرد به شرح زیر اعلام کرد:

جریمه ۶۰ میلیونی برای تراکتورسازی در جریان دیدار تیم‌های ملوان بندرانزلی و تراکتورسازی تبریز در انزلی، تماشاگران منتسب به تراکتورسازی تخلفاتی مرتکب شدند که برهمین اساس علاوه برتذکر به این باشگاه، این باشگاه ۳۰ میلیون ریال جریمه شد که رای صادره قطعی است.

همچنین تراکتورسازی بیش از ۵ بازیکن اخطاری در این بازی داشته که بر همین اساس، ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی شده است که این رای نیز قطعی است.

از سوی دیگر و در جریان دیدار دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و داماش گیلان که ۱۱ بهمن ۹۲ در تبریز انجام می‌شد، تماشاگران منتسب به تیم تراکتورسازی به بازیکن این تیم، یعنی میلاد فخرالدینی فحاشی کردند که این باشگاه ۲۰ میلیون ریال جریمه شد و تذکر کتبی گرفت که این رای هم قطعی است.

کمیته انضباطی در پایان رای خود آورده است: تخلفات تماشاگران تراکتورسازی تبریز مکرر شده است، لذا کمیته انضباطی موکدا تذکر می‌دهد در صورتیکه مسئولان این تیم، جهت جلوگیری از اعتراض‌ها و اهانت‌های تماشاگران نسبت به داوران پیش گیری نکنند، تصمیم بعدی کمیته انضباطی دیدار بدون حضور تماشاگر یا کسر امتیاز خواهد بود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391