برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

توهین بسیار زشت یک لیدر به خبرنگاران،۲ بازیکن تمرین نکردند

جمعه، ۱۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۲۲ — فارس

تمرین امروز پرسپولیس در شرایطی برگزار شد که بازیکنان پس از ۳ روز اعتصاب بالاخره برای بازی با فجر پا به توپ شدند.

تیم پرسپولیس

تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۲ظهر امروز پس از سه روز اعتصاب در ورزشگاه درفشی‌فر برگزار شد.

البته یک ساعت و سی دقیقه ابتدای تمرین بین پروین و دایی جلسه ای برگزار شدو سپس پروین با بازیکنان و بعد از آن جلسه دایی با بازیکنان به صورت خصوصی و جلسه خود بازیکنان سپری شد. سپس بازیکنان به داخل زمین آمدند و پس از گرم کردن بدن‌های خود به مرور کارهای تاکتیکی مانند سانتر از جناحین و ضربه زدن به توپ و دادن پاس‌های عمقیو کوتاه و بلند پرداختند.

*در هنگام تمرین امروز علی دایی ۱۵ دقیقه روی نیمکت نشست و سپس برای مصاحبه با خبرنگاران به سمت دوربین‌ها آمد. پس از این موضوع علی دایی بود که به سمت خبرنگاران آمد. در همان لحظه گزارشگر شبکه خبر از دایی پرسید با آمدن پروین مشکلات‌تان حل شد که علی دایی نیز بابت این سوال ناراحت شد و اعلام کرد حاضر به ادامه مصاحبه با خبرنگاران نیست. او به سمت زمین رفت و از سوالی که پرسیده شد ابراز ناراحتی کرد در همین لحظه بود که یک لیدر باشگاه پرسپولیس سریعا به سمت خبرنگاران آمد و با الفاظی بسیار ناشایست به خبرنگاران اعلام کرد که اینها را چه کسی بر سر تمرین پرسپولیس راه می دهد؟ علی دایی که متوجه این موضوع شد دوباره به جر و بحث‌ها برگشت که این لیدر برای خود‌شیرینی به دایی گفت که به شما فحاشی شده و ما موضوع را جمع کردیم.نکته اینجاست که خبرنگار شبکه خبر هم هیچ صحبت توهین‌آمیزی علیه دایی انجام نداده بود و لیدر مذکور با الفاظی بسیار زشت خبرنگاران را مورد توهین قرار داد.

علی دایی از این لیدر خواست تا خود را قاطی ماجرا نکند. این در شرایطی بود که این لیدر با الفاظ بسیار ناشایست خبرنگاران را زیر سوال برد که واقعا در باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس این موضوع جای بحث و سوال دارد.

*علی پروین در هنگام خروج از ورزشگاه درفشی‌فر با توجه به نیاز قرمزپوشان برای پول و سفر به شیراز با درخواست پول از سوی شیرینی مواجه شد که پروین گفت خود آقای شیرینی پول‌ها را می‌دهد نگران نباشید.

*دهنوی به دلیل سرماخوردگی و عالیشاه به دلیل مصدومیت امروز تمرین نکردند و زودتر رفتند.

*علی دایی امروز بیشتر بازیکنان را راهنمایی می‌کرد او دقایقی در کنار کاپیتان‌های تیم گفت‌وگوهایی را با آنها داشت.

*کفشگری اختصاصی تمرین کرد.

*خنده‌های پروین و شوخی‌هایش با خبرنگاران نیز در نوع خود جالب بود او هر وقت با سوال حاشیه‌ای خبرنگاران مواجه می‌شد می‌‌گفت تو رو خدا ما را نپیچانید.

*بازیکنان پرسپولیس در مرحله پایانی تمرین در قالب دو تیم به فوتبال دسته‌گرمی پرداختند.

*مولایی بدنساز پرسپولیس هم در گوشه‌ای از تمرین نظاره‌گر عملکرد قرمزپوشان بود.

*در تمرین امروز علی پروین پس از جلسه‌های متوالی ۲۰ دقیقه حضور داشت و رفت.

*حدود ۳۰ هوادار که پشت درهای بسته بودند نگران وضعیت قرمزپوشان بودند که با شروع و استارت قرمزپوشان آنها بسیار خوشحال و سرحال شدند.

*فیلم بازی‌های قبل نیز به دست قرمزپوشان رسید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391