برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

نامه ششگلانی به شهردار تبریز : ۵۰۰ میلیون تونی را پرداخت کنید

پنجشنبه، ۱۰ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۵۰ — گل

او در این نامه از صفت محبوب برای شهردار استفاده کرده بلکه کار پیش برود! تراکتور فردا با داماش بازی دارد و همه منتظر قدوم تونی ...

آنتونیو اولیویرا

جواد ششگلانی رئیس هیأت فوتبال استان آذربایجان شرقی در پی درخواست هواداران و موافقت هیأت مدیره باشگاه با حضور تونی اولیویرا ولزوم پرداخت بدهی قبلی با ارسال نامه ای به شهردار تبریز درخواست کمک مالی به باشگاه تراکتورسازی را نمود. ششگلانی خطاب به شهردار تبریز چنین نوشته است :

چنانچه مستحضرید تیم محبوب تراکتورسازی تبریز با عنایت به پشتوانه عمیق مردمی و عملکرد قابل دفاع در تمام شرایط و بویژه در شرایط حاضر که در آستانه برگزاری بازیهای آسیائی قرار گرفته ایم نیازمند توجه و امعان نظر ویژه از سوی شهردار محترم و شورای شهر تبریز است.

اینک با توجه به اینکه شرط مربی مورد قبول تراکتورسازی جهت پیوستن به این تیم تسویه حسابهای قبلی می باشد و از طرفی فرصت برای بازسازی و آماده سازی تیم برای بازیهای آسیائی بسیار محدود و شکننده است خواهشمنداست جنابعالی با ورود به موضوع و تهیه و تدارک نیاز مالی که معادل ۵۰۰ میلیون تومان می باشد اقدام به تهیه لایحه و ارائه آن به شورای شهر اقدام فرمائید.

او در این نامه از صفت محبوب برای شهردار استفاده کرده بلکه کار پیش برود! تراکتور فردا با داماش بازی دارد و همه منتظر قدوم تونی ...

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391