برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تلاش مدیر عامل تراکتور: پول تونی هنوز جور نشده

سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۳۵ — گل

شنیده می شود نظمی حتی حاضر این پول را قرض بگیرد تا با آوردن تونی اولی ویرا به تبریز مردم این شهر را خوشحال کند و به خواسته آنها عمل کند.

مدیرعامل جدید تراکتور سخت در تلاش است تا هرطور شده تونی را به تبریز بازگرداند.

جمشید نظمی مدیر عامل تراکتور پس از آنکه با تونی برای بازگشت به تبریز به توافق رسیده است؛ برای تامین بارمالی این انتقال روزهای پرتب و تابی را پشت سر می گذارد .

نکته مهم این که ، دستیاران تونی که ۱۴۸هزار دلار بابت سال قبل از تراکتور طلب داشته اند شکایت کرده اند اما تونی پس از صحبتهایی که با مدیرعامل تراکتور داشته است انها را راضی به صلح با تیم سابق شان کرده است تا تراکتور از خطر کسر امتیاز بگریزد .

نظمی که به همراه رییس هیئت مدیره حتی حاضرشده اند این پول را قرض بگیرند تا با آوردن تونی اولیویرا شرایط تراکتور آرام شود . بازگرداندن توی آخرین تیر ترکش تراکتوری‌ها برای بازگشت به جاده موفقیت است .

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391