برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: اسپانسر فدراسیون فوتبال و تیم ملی تا پایان هفته مشخص می‌شود

شنبه، ۲۶ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۲۸ — تسنیم

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال تاکید کرد اسپانسر این فدراسیون و تیم ملی فوتبال کشورمان تا پایان هفته مشخص خواهد شد.

عباس ترابیان

عباس ترابیان در مورد زمان معرفی اسپانسر فدراسیون فوتبال اظهار داشت: با ۲ گزینه که مجموعه‌های داخلی هستند در حال مذاکرات نهایی هستیم و تا پایان هفته همین هفته اسپانسر فدراسیون فوتبال مشخص خواهد شد.

وی با تایید بر اینکه همکاری با اسپانسر قبلی فدراسیون به طور کامل منتفی شده است، تصریح کرد: بعد از انتخاب و عقد قرارداد با حامی مالی جدید تابلوی آن شرکت از فدراسیون فوتبال پایین آورده خواهد شد و در ضمن مراسم رونمایی اسپانسر جدید هم برگزار می‌شود.

رئیس کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد حضور مدیرعامل یکی از اپراتورهای تلفن همراه در فدراسیون نیز به تسنیم گفت: هرگاه ما در آستانه توافق با یک مجموعه هستیم، این اپراتور با پیشنهاد جدیدی وارد می‌شود اما تجربه ۳ مذاکره گذشته ما با آنها نشان داده که این مجموعه در پای قرارداد چندان مهربان نیست و شرایط فرق می‌کند.

ترابیان در این مورد که اپراتور تلفن همراه یاد شده یکی از ۲ گزینه فدراسیون است، پاسخ داد: این را نمی‌توانم بگویم و تا پایان هفته منتظر بمانید آن وقت اسپانسر جدید فدراسیون مشخص خواهد شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391