برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: تکلیف اسپانسر تیم ملی امروز مشخص می‌شود

یکشنبه، ۱۳ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۵۵ — باشگاه خبرنگاران

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در خصوص عدم حضور کی‌روش در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی گفت: بر اساس قرارداد، کی‌روش موظف به شرکت در این مراسم بود.

عباس ترابیان

عباس ترابیان افزود: به هر حال در بند قرارداد کی‌روش قید شده که این سرمربی باید در مراسم اسپانسر تیم ملی شرکت کند.

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در ادامه اظهار داشت: همچنین کی‌روش موظف به پوشیدن لباس تیم ملی است به هر حال کی‌روش تخلف کرده و اسپانسر تیم ملی می‌تواند از این مربی شکایت کند.

وی تصریح کرد: کی‌روش حق ندارد نوع اسپانسر تیم ملی را برای فدراسیون فوتبال مشخص کند این سرمربی فقط می‌تواند درباره جنسیت لباس‌های تیم ملی اظهارنظر کند.

ترابیان درباره احتمال نپوشیدن لباس تیم ملی با برند آل‌اشپورت توسط کی‌روش گفت: اصلاً چنین چیزی امکان ندارد چراکه در بند قرارداد کی‌روش قید شده که وی همانند سایر اعضای تیم باید لباس تیم ملی را بپوشد.

وی در ادامه اظهار داشت: همچنین فیفا اجازه نمی‌دهد که ۲ اسپانسر در یک نیمکت باشد. به هر حال کی‌روش باید تابع تصمیم فدراسیون فوتبال باشد و از یک اسپانسر استفاده کند.

ترابیان درباره وضعیت اسپانسر تیم ملی تصریح کرد: بر اساس برنامه قرار است امروز با نماینده اسپانسر تیم ملی جلسه‌ای داشته باشیم تا وضعیت این اسپانسر را مشخص کنیم.

وی درباره احتمال تغییر اسپانسر تیم ملی تصریح کرد: ما با دو،‌ سه شرکت برای اسپانسری تیم ملی صحبت کردیم اما منتظر هستیم تا تکلیف اسپانسر قبلی مشخص شود و بعد مذاکرات نهایی را با این شرکت‌ها انجام دهیم.

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال درباره وضعیت بلیط‌های جام جهانی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه قرار است امروز ساعت ۱۵جلسه‌ای با چند آژانس هواپیمایی داشته باشیم تا تکلیف آژانس که قرار است با فدراسیون فوتبال همکاری کند مشخص شود.

گفتنی است، کی‌روش در مراسم رونمایی از لباس تیم ملی به علت مسائلی شرکت نکرد.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391