برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: عدم پاسخگویی اسپانسر تیم ملی، معنا و مفهوم دارد

سه‌شنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۰۵ — فارس

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد ابهامات بابت اسپانسر تیم ملی توضیحاتی داد.

عباس ترابیان در خصوص سرنوشت اسپانسر تیم ملی، گفت: امروز جهت پیگیری این مطلب صبح امروز به دفتر کفاشیان رفتم تا در این خصوص کسب تکلیف کنم. در صحبت‌هایمان به این نتیجه رسیدیم که قبل از هر اقدامی با این دوستان به صورت تلفنی صحبت کنیم چون هنوز هم آنها را شریک تجاری فدراسیون می‌دانیم.

وی ادامه داد: کفاشیان به منگفت که خانم جاودانی، مدیرعامل شرکت ائل خودرو به او در ای‌میلی اعلام کرده است که در ایران نیست و آقای جاودانی نیز تلفنش را پاسخ نداد که به این شکل در شرایط نامتعادلی قرار گرفتیم، چون نمی‌خواستیم قبل از فرستادن چک به بانک با این دوستان صحبت نکرده باشیم.

ترابیان یادآور شد: وقتی پاسخی داده نشد، این عدم پاسخگویی برای دوستان در فدراسیون یک معنی و برداشت دارد، بنابراین دوستان به این نتیجه رسیدند که چک را به بانک بفرستند که البته شاید پول در بانک باشد و فعلا از سرنوشت آن بی‌اطلاع هستم.

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال در مورد اینکه در صورت عدم همکاری آیا گزینه‌های دیگری برای اسپانسری وجود دارد، یا خیر گفت: اگر این اتفاق بیفتد باید به تعهدات حقوقی که در قرارداد وجود دارد پرداخته شود و افرادی که مسئول هستند، اقدامات لازم را به عمل بیاوردند، از سوی دیگر باید برای اسپانسر جدید سریعا اقدام لازم به عمل بیاید.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا گزینه‌های دیگر هم وجود دارد، افزود: گزینه همان زمان هم وجود داشت و گزینه اسپانسری وجود دارد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391