برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: اسپانسر تیم ملی بیشتر از پولی که داد، بهره‌برداری تبلیغاتی کرد

سه‌شنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۱۸ — فارس

دبیر کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال گفت: اسپانسر تیم ملی به اندازه کافی و حتی خیلی بیشتر از مبلغی که پرداخت کرده از برند فوتبال ما بهره‌برداری تبلیغاتی کرده است،

عباس ترابیان در خصوص موارد مطرح شده در جلسه کمیته بازاریابی فدراسیون فوتبال که امروز برگزار شد، گفت: در اینجلسهیکی از اعضای کمیته بازاریابی در راستای عدم انجام تعهدات شرکت ائل خودرو، اسپانسر تیم ملی، موظف شد تا پیگیری حقوقی و قضایی این پرونده را برعهده بگیرد و برای احقاق حق فدراسیون اقدامات لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: یکی از بحث‌های امروز ما این بود که ائل خودرو به اندازه کافی و حتی خیلی بیشتر از مبلغی که پرداخت کرده از برند فوتبال ما بهره‌برداری تبلیغاتیکرده است، بنابراین معتقدیم که اگر این قرارداد می‌خواهد فسخ شود هم باید این شرکت طلب فدراسیون تا مقطعی که اعلام قطع رابطه می‌شود را پرداخت کند. یعنی به نوعی باید خسارت فدراسیون فوتبال را بپردازند.

ترابیان تصریح کرد: با این حالهمچنان این شرکت به عنوان اسپانسر تیم ملی بوده و امکان دارد در جلسه مشترکی بین سران فدراسیون با ائل خودرو، مشکلات حل شده و همکاری این اسپانسر با تیم ملی تداوم داشته باشد. در واقع این شانس همچنان برای آنها محفوط است امافعلاً که تلفن‌ها را پاسخ نمی‌دهند.

دبیر کمیته بازاریابی در مورد اینکه تکلیف اسپانسر جدید به کجا رسید، گفت: پیشنهادات دو سه اسپانسر جدید بررسی شد و قرار شد مذاکرات در این خصوص را ادامه دهم. در خصوص اسپانسر جدید فقط می‌توانم به این نکته اشاره کنم یکی دو شرکتموردنظرخارجی هستند که به خاطر تحولات مثبت سیاسی که در کشور رخ داده است، علاقمند و مشتاق به ورود به بحث اسپانسرینگ فدراسیون فوتبال و تیم ملی شد‌ه‌اند که باید در این زمینه با آنها مذاکرات را انجام دهیم.

ترابیان در مورد این صحبت نبی که او باید در خصوص پرونده ائل خودرو پاسخگو باشد، یادآور شد: اولاً اینکه پیشنهاد دهنده آن شرکت از ابتدای به امر هم من نبودم، ضمن اینکهوقتی کمیته بازاریابی فدراسیون یک اسپانسر را تأییدمی‌کند، این دیگر مسئولیت یک فرد نیست و مسئولیت آن با تماماعضای فدراسیون است و همه موظفند آن را دنبال و همراهی کنند،در نهایت اینکه اصلاً باور نمی‌کنم نبی چنین حرفی را زده باشد.

وی در پاسخ به این سؤال که تابلوی ائل خودرو چه زمانی از روی ساختمان فدراسیون فوتبال به پایین آورده خواهد شد، گفت: دستور پایین آوردن آن در شرف داده شدن است و در صورتی که دوستان باز هم پاسخگو نباشند، تابلوی آنها هم پایین خواهد آمد و دیگر دلیلی برای بالا بودن آن وجود ندارد.

ترابیاندر خصوص سایر موارد مطروحه در جلسه کمیته بازاریابی گفت: بحث بلیت‌های جام جهانی مطرح شد که در این راستا نیز جلسه مشترکی را با نمایندگان میراث فرهنگی برگزار کردیم و قرار شد یک همکاری دوجانبه بین فدراسیون و این نهاد در این خصوص به وجود بیاید. در نهایت قرار شد در جلسه آینده در مورد یک آژانس معتبر و مورد وثوق به توافق برسیم تا تمام اقدامات لازم برای سفر هواداران تیم ملی از سوی این آژانس صورت گیرد.

وی در پایان در مورد برگزاری مراسم رونمایی از پیراهن تیم ملی گفت: کمیته فرهنگی فدراسیون فوتبال برگزاری این مراسم را برعهده دارد و حدود ۵۰۰ مهمان برای این برنامه از تمام اقشار دعوت شده‌اند که از جمله آنها می‌توان از سفیران کشورهای صعود کننده به جام جهانی تا برخی از مقامات کشوری و البته اهالی ورزش که مدنظر قرار داشته‌اند، اشاره کرد.

خبرهای مرتبط

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391