برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احمدی: فرایند واگذاری پرسپولیس واستقلال در چارچوب قانون صورت خواهد گرفت

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — اوج نیوز

مدیر­کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت ورزش و جوانان گفت: شفاف­سازی و تعیین تکلیف وضعیت دو باشگاه پرسپولیس و استقلال از ضروریات است.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان، سیروس احمدی ، فرآیند نظارت و ارزیابی را به عنوان بخشی از ماموریت وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد و افزود : در این وزارتخانه به منظور هدایت و راهبرد سیاست های تبیین شده فرآیند نظارت بسیار مورد توجه قرار دارد.

این مقام مسوول ادامه داد : به این ترتیب کلیه واحدهای تابعه از قبیل ادارات کل ستادی و اجرایی، فدراسیون های ورزشی و شرکت های زیرمجموعه وزارت ورزش و جوانان در جهت رعایت الزامات قانونی با هدف توانمندسازی و ارتقاء سطح بهره وری ارزیابی شده اند و باشگاه های پرسپولیس و استقلال هم که تحت مالکیت وزارت ورزش و جوانان هستند از این مقوله مستثنی نیستند

سیروس احمدی با اشاره به اینکه بحث نظارت و ارزیابی در سال های گذشته نیز انجام شده است ، افزود : حضور کارشناسان حوزه بازرسی یکی از وظایف ذاتی و قانونی این دفتر است ، بنابراین با توجه به راهبرد اخیر وزارت ورزش و جوانان در خصوص واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس قطعا فرآیندهای اداری_ مالی _ حقوقی و ... که باید در چارچوب مبانی حقوقی انجام گیرد، ارزیابی خواهد شد. وی به محبوبیت این دو باشگاه اشاره کرد و با مهم خواندن التزام عملی این دفتر در رعایت حقوق شهروندی و مسئولیت اجتماعی محوله مبنی بر شفاف سازی و تعیین تکلیف وضعیت دو باشگاه انجام آن را از ضروریات دانست و درادامه خواستار خودداری از هر گونه پیش داوری شد. احمدی در پایان گفت: با توجه به تکلیف قانونی و شرعی که بر عهده ماگذاشته شده است ، گزارش های مربوطه به مقام عالی وزارت و نماینده تام الاختیار وی ارائه خواهد شد .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391