برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

یاوری: مشکلی با دایی ندارم و او را ببینم ماچش می کنم

دوشنبه، ۲۱ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۲:۲۰ — گل

وقتی دایی و پرسپولیس به شیراز آمدند برای این تیم گل فرستادم چون عادت دارم به آدم های درجه یک و تیم های بزرگ احترام بگذارم

وقتی علی دایی بگوید تساوی با فجر سپاسی نتیجه عادلانه ای بوده باید اینگونه نتیجه گیری کرد که فجر سپاسی به مراتب بهتر از پرسپولیس بوده و باید بازی را می برده است نکته ای که محمود یاوری هم در گفتگو با سایت گل به آن اشاره می کند. جناب سرهنگ می گوید:" ما خیلی از پرسپولیس بهتر بودیم و به نظرم بهترین بازی فصلمان را ارائه کردیم. خوبی بازی بزرگ این است که بازیکنان برای چنین بازیهایی انگیزه نمی خواهند و خودشان انیگزه کافی دارند" .

اعتراض یاوری به گل پرسپولیس یکی از صحنه های مهم این بازی بود. اعتراضی که باعث شد بین او و دایی هم بگو مگوی کوچکی به وجود بیاید:" من با دایی هیچ مشکلی ندارم. سبک او اینگونه است اما من هر وقت دایی را می بینم هم به او سلام می کنم هم ماچش می کنم. وقتی دایی و پرسپولیس به شیراز آمدند برای این تیم گل فرستادم چون عادت دارم به آدم های درجه یک و تیم های بزرگ احترام بگذارم" یاوری با این مقدمه سراغ اعتراضش به گل پرسپولیس می رود:" صحنه ای که کمک داور بازی خطای بازیکن ما روی ماهینی را اعلام کرد به هیچ عنوان خطا نبود و اتفاقا خود ماهینی با نگه داشتن توپ بین پاهایش مرتکب خطا شد. فکر کنم فقط در کارتون فوتبالیستها چنین صحنه هایی را خطا نمی گیرند"

جناب سرهنگ در پاسخ به این سئوال که باشگاهش برنامه ای برای پاداش دادن به بازیکنانش ندارد، می گوید:" بهترین پاداش بازیکنان ما ماندن در لیگ است. خوشبختانه بازیکنانم این موضوع را درک کرده اند و حتما در بازیهای بعدی هم مثل دیدار با پرسپولیس حاضر خواهند شد"

فجر هفته بعد به مصاف ذوب آهن می رود. دیداری که برای هر دو تیم اهمیت زیادی دارد و بازنده آن شانس زیادی برای ماندن در لیگ نخواهد داشت. نظر یاوری را در مورد این بازی بخوانید:" بازی خیلی مهمی داریم. ذوب آهن تیم سابق من است و سال گذشته این تیم را در لیگ نگه داشتم اما انگار قسمت است که یک تیم نفس دیگری را بگیرد. هر اتفاقی بیفتد امیدوارم فجر سقوط نکند چون تیم شایسته ای است و با تمام نداری هایش، بدون حاشیه به کارش ادامه داده است

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391