برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مربی ذوب آهن: از استقلال شناخت کافی داریم

شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۶:۳۳ — واحد مرکزی خبر

مربی ذوب آهن گفت: راجع به بازیکنان کلیدی استقلال به اندازه کافی شناخت داریم.

اکبر  محمدی

اکبر محمدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه به علت حضور نداشتن سرمربی تیم ذوب آهن از طرف وی عذرخواهی می کنم گفت: علت این عدم حضور تاخیر در پرواز است.

وی درخصوص بازی فردا افزود: صرفنظر از اینکه چه اتفاقاتی در جام حذفی مقابل تیم استقلال افتاد همه نمایش ذوب آهن را دیدند و فکر می کنم بازی فردا بازی متفاوتی است. وی گفت: اینکه گفته می شود برای انتقام می آییم قبول ندارم زیرا این بازی بازی مهمی است هم برای استقلال و هم برای ما و باید به دور از هرگونه احساس بازی شود. اکبر محمدی در ادامه افزود: سه امتیاز این بازی هم برای استقلالی‌ها و هم برای ما مهم است از این رو هر دو تیم برای گرفتن تمام امتیازات به زمین می روند. وی گفت: با توجه به شناختی که هر دو تیم از هم دارند بازی بسیار نزدیکی خواهیم داشت.

محمدی گفت: درخصوص بازی استقلالی‌ها ما می دانیم که بازی آنها چه در بیرون خانه و چه در داخل خانه تفاوت چندانی ندارد و این را از نوع امتیازاتی که در طول فصل گرفته اند می توان فهمید. وی با اشاره به اینکه به اندازه کافی راجع به بازیکنان کلیدی استقلال شناخت داریم گفت: امیدواریم شرایط بازی بگونه ای پیش رود که تماشاچیان بازی خوبی ببینند و تیم ذوب آهن نیز با دست پر این دیدار را پشت سر بگذارد.

وی درخصوص شرایط بازیکنانش گفت: فقط مهدی رجب زاده تیم را همراهی نمی کند زیرا دوران مداوای خود را پشت سر می گذارد و ۱۰ روزی است که در تمرینات حضور ندارد و به جز این بازیکن بقیه بازیکنان در شرایط خوبی هستند. وی گفت: در نشست خبری پیش از بازیمان با نفت هم من اینجا حضور داشتم و در آن بازی سه امتیاز را کسب کردیم از این رو حضور دوباره ام را به فال نیک می گیرم و امیدوارم سه امتیاز این بازی نیز از آن ما باشد. در ابتدای نشست توضیحاتی درخصوص اینکه گفته می‌شد ذوب آهن بیانیه ای درخصوص اتفاقات بازی قبل با استقلال داده است ارائه شد که مدیر رسانه ای ذوب آهن در این زمینه گفت: ما اهل بیانیه نویسی نیستیم اما همگان را دعوت کردیم که عکس سینا عشوری را که چشم متورم شده اش در عکس‌ها واضح بود ببینند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391