برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ذوالفقار نسب: لیگ برتر ۱۸ تیمی می‌شود

دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۲، ساعت ۱۱:۴۶ — باشگاه خبرنگاران

کارشناس فوتبال گفت: مذاکراتی در رابطه با ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر به گوش می‌رسد.

بیژن ذوالفقارنسب

بیژن ذوالفقار نسب اظهار داشت: هم اکنون چند روزی است که مذاکراتی در رابطه با ۱۸ تیمی شدن لیگ برتر فوتبال به گوش می‌رسد لیگ برتر چند سالی بود که ۱۸ تیمی برگزار می‌شد و فدراسیون تصمیم به کاهش تیم‌های لیگ برتر گرفت.

کارشناس فوتبال افزود: امسال که لیگ برتر ایران ۱۶ تیمی شده ظاهرا دوباره صحبت‌هایی شد که سال آینده به ۱۸ تیم باز گردد که این به ضرر فوتبال ایران است این صحبت‌ها را تیم‌هایی که درحال سقوط، و بیشتر این کار‌ها را افراد سیاسی و نماینده‌های آنها در مجلسی انجام می‌دهند.

ذوالفقار نسب ادامه داد: فوتبال ایران از مشکلات زیادی با این ۱۶ تیم دارد و حتی قرار بود جام حذفی برگزار نشود بازی‌ها فشرده برگزار شد و با این ۱۸ تیم ۲۰ % بر مشکلات باشگاه‌ها افزایش می‌یابد.

کارشناس فوتبال در پایان خاطر نشان کرد: ایران بازیکنان شاخص کم دارد که در تمام تیم‌ها پراکنده شود حداقل برای هر تیم باید ۵ الی ۶ بازیکن شاخص داشته باشیم امسال لیگ خیلی ضعیفی برگزار شد اکثر تیم‌ها مشکلات اقتصادی داشتند هر ۴ سال یک بار که جام جهانی برگزار می‌شود این مشکلات به وجود می‌آید.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391