برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عابدینی: پرسپولیس و استقلال را به مزایده بگذارند

چهارشنبه، ۱۴ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۵۲ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل مستعفی داماش گفت: سه ماه پیش استعفا داده بودم اما طبق قراردادی که بین ما بود بعد از دو ماه اگر جایگزینی برایم انتخاب نکردند من هیچ مسئولیتی در باشگاه ندارم.

امیر عابدینی

امیر عابدینی اظهار داشت: سه ماه پیش استعفای خودم را داده بودم آقایان استعفای مرا نپذیرفتند اما طبق قراردادی که بین ما بود بعد از دو ماه اگر جایگزینی برای من انتخاب نکردند، هیچ مسئولیتی در باشگاه ندارم و می‌توانم از باشگاه بروم و الان سه ماه گذشته و مشکلات حل نشده است.

وی در مورد مشکلات تیم داماش ادامه داد: مشکلات ما تامین بودجه است و از طرف استان به ما کمکی نشد، حتی من درخواست وام ۲۰۰میلیون تومانی کردم که برای شب عید مقداری پول به بازیکنان بدهیم که تامین نشد و قوه قضاییه اجازه نداد پولی به ما داده بشود.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم چرا قوه قضاییه اجازه نداد، حتما استدلال قانونی دارند ولی می‌توانستند به تیم ما کمک کنند، یعنی می‌توانستند عین دو سال و نیم قبل کمک به تیم ما انجام بشود یا از امکاناتی که در حسابهای مالک باشگاه بود به تیم ما بدهند، این باشگاه جزو اموال امیر منصور آریا هست و اجازه کمک به تیم ما را ندادند.

*استان گیلان هم به تیم ما کمک نکرد

عابدینی در مورد صحبت‌های مدیر اداره کل ورزش و جوانان گیلان در مورد خودش گفت: روزهای گذشته مدیرکل تربیت بدنی که هم‌اکنون از استانداری گیلان خط می‌گیرد بر علیه من و تیم داماش مطالبی را عنوان کرد که جوابش را دادم و یک جریان سازی انجام داده‌اند که از این تیم بروم و من هم در پاسخ گفتم که احتیاجی به جریان سازی نیست، من استعفای خود را داده‌ام اصرار بچه‌های استان بود که بمانم تا تیم ضرر نکند، حالا که آقایان دوست دارند بروم، از این تیم رفتم.

وی ادامه داد: من از تهران به آن شهر برای خدمت رفته بود‌م حالا هم یک مایملکی هم به عنوان امانت در اختیار من بود که به صاحبان حق منتقل کردم که در اختیار آقایان باشد. مگر برای مردم این کار را نکردید؟ حالا هم در اختیار مردم، نماینده فوتبال استان و هیئت فوتبال استان است و این تیم را در اختیار هیئت فوتبال استان قرار دادم.

عابدینی در مورد خصوصی‌سازی پرسپولیس و استقلال و همچنین در خصوص اینکه آیا جزو هیئت مدیره یکی از این دو تیم قرار می‌گیرد، اظهار داشت: من راجع‌به اینکه جزئی از هیئت مدیره پرسپولیس و استقلال باشم فکری نمی‌کنم و حوصله این کار را ندارم و می‌دانم که نمی‌توانند این کار را بکنند، اگر خصوصی‌سازی را با این شکل و با این شتاب و بدون برنامه انجام بدهند بعد از مدتی پشیمان می‌شوند.

وی ادامه داد: روش خصوصی‌سازی این دو تیم باید روش منطقی داشته باشد و این روش هم تعریف دارد، به همین سادگی نیست.

عابدینی در پایان خاطرنشان کرد: خصوصی‌سازی می‌تواند خارج از سیستم بورس و فرابورس عمل کند، یعنی دیگر نیازی نیست که سود و زیان نشان داده شود. با همین وضعیت موجود، با ضرردهی و با بدهکاری هر دو تیم می‌توانند این دو باشگاه را واگذار کنند، اما به شرط آن که مزایده برگزار کنند، یعنی بگویند تیم پرسپولیس یا استقلال را با تمام بدهی‌هایش به فروش گذاشته‌ایم و وزارت اقتصاد و دارایی باید قبول کند که بدهی‌های این دو باشگاه را از مالک بعدی بگیرد، بنده نظرم این است که با این روندی که آقایان در پیش گرفته‌اند خصوصی‌سازی این دو باشگاه سه سال طول می‌کشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391