برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی: از سن و سال من برای دستیاری گذشته است

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۴۵ — باشگاه خبرنگاران

سرمربی سابق تیم ملی امید، به آمادگی بازیکنان تاکید کرد و گفت که از این به بعد همه چیز را به وینگادا سپرده‌ام و البته از سن و سال من برای دستیاری گذشته است.

هومن افاضلی

هومن افاضلی درباره‌ وضعیت تیم امید گفت: وضعیت تیم امید را باید از مربی که می‌خواهد بیاید، پرسید و من تا الان به همه تعهدات خود عمل کرده‌ام و الان در حال تهیه گزارش کاری هستم تا آن را به فدراسیون تحویل دهم.

وی ادامه داد: من مدتها قبل از آمدن وینگادا اعلام کرده بودم که می‌روم و برنامه‌ای هم ندارم.

افاضلی اذعان کرد: فکر می‌کنم که پیشنهاد دستیاری وینگادا به من داده شد ولی از سن و سال من گذشته و می‌خواهم میدان به جوانترها داده شود، باید آنها به میدان بیایند.

وی افزود: در مورد استفاده از بازیکنان توسط وینگادا باید بگویم که در هر صورت آقای وینگادا باید بازیکنان خود را از همین افراد انتخاب کند.

وی ادامه داد: حدود ۹۰ بازیکن ارزیابی شده و تقریبا ۴۵ تا ۵۰ بازیکن هنوز ارزیابی نشده‌اند که ارزیابی آنها را به عهده خود وینگادا گذاشته‌ایم.

سرمربی سابق تیم امید ادامه داد: که بازیکنان امید از لحاظ بدنی و بازی آمادگی خوبی دارند و فکر می‌کنم تیم خوبی برای بازیهای مقدماتی المپیک خواهیم داشت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391