برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی: سرمربی تیم المپیک نباید دستیار کی‌روش شود

شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۴:۱۱ — تسنیم

مربی موقت تیم المپیک تاکید کرد، سرمربی آینده این تیم نباید دستیار کی‌روش در تیم ملی باشد.

هومن افاضلی ، در مورد نخستین اردوی تیم المپیک ایران اظهار داشت: قصد داریم در ۳ مرحله اردو ۸۰ بازیکن را زیر نظر بگیریم. اردوی اول با ۲۵ بازیکن آغاز شده و تا امروز (شنبه) ادامه دارد. البته مجموعه بازیکنان شناسایی شده ۱۴۰ نفر است که این ۸۰ نفر به دلیل آنکه شناختی نسبت به آنها نداشتیم در این مرحله دعوت شدند.

وی افزود: از تمامی اردوهای خود فیلمبرداری کرده و گزارش تهیه می‌کنیم تا پرونده این بازیکنان را در اختیار سرمربی جدید تیم المپیک قرار دهیم. اردوی اول ما ۳ روزه، دومین اردو ۵ روزه و اردوی سوم هم ۳ روزه خواهد بود.

مربی موقت تیم المپیک خاطرنشان کرد: بازیکنان فعلی که چندان شناخته شده نیستند توسط استعدادیاب‌ها انتخاب شده‌اند در واقع در این اردوها این بازیکنان ارزیابی خواهند شد. این ۱۴۰ بازیکن تمام ذخیره فوتبال کشور در رده امید هستند و شاید تنها چند بازیکن از قلم افتاده باشند.

افاضلی در مورد اینکه آیا واقعاً سرمایه زیر ۲۳ سال فوتبال ایران تنها ۴۰ بازیکن است به تسنیم گفت: این تعداد خوب است، چراکه در سال ۲۰۰۲ برای بازی‌های آسیایی بوسان زمانی که در کنار برانکو به دنبال دعوت بازیکنان بودیم تنها به نام ۳۰ بازیکن رسیدیم.

وی در مورد اینکه سرمربی تیم المپیک چه زمانی معرفی خواهد شد و آیا حضور وینگادا در این تیم قطعی است، تصریح کرد: قرار است تمامی موارد در این زمینه را آیت‌اللهی به عنوان سخنگوی کمیته فنی اعلام کند و از من در این باره چیزی نخواهید شنید.

افاضلی در این باره که برای تیم المپیک مربی خارجی بهتر است یا ایرانی، تاکید کرد: فکر می‌کنم مهم‌تر از مشکل ایرانی یا خارجی بودن مربی، بحث همکاری باشگاه‌ها مطرح است. مشکل دیگر که همواره تیم المپیک ایران را رنج داده موضوع خروجی بازیکنان است و در نهایت تعامل کمیته المپیک و فدراسیون که در گذشته همواره به شکل خوبی نبوده و در موفقیت یا ناکامی این تیم تاثیرگذار بوده است.

مربی موقت تیم المپیک با اشاره به اینکه سنش برای دستیاری در تیم المپیک بالا رفته است، به تسنیم گفت: کار در این تیم به عنوان دستیار سرمربی جدید را نخواهم پذیرفت و ترجیح می‌دهم با یک تیم باشگاهی کار کنم.

وی در مورد گزینه‌های ایرانی هدایت تیم المپیک هم یادآور شد: گزینه‌های ایرانی بسیار خوبی برای هدایت تیم المپیک داریم که شایستگی هدایت این تیم را دارند. وینگادا هم گزینه خوبی است و به هر حال این کمیته فنی فدراسیون و کمیته المپیک هستند که باید در مورد سرمربی جدید به جمع بندی برسند.

افاضلی در مورد اینکه گفته شده سرمربی آینده تیم المپیک شاید دستیار کی‌روش در تیم بزرگسالان باشد هم خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان پیشنهاد خوبی نیست و هر مربی باید روی تیم خود تمرکز داشته باشد. به هیچ عنوان کار حرفه‌ای و سنجیده‌ای نیست که سرمربی تیم المپیک دستیار سرمربی تیم ملی باشد.

وی در مورد احتمال اعزام بازیکنانی که با اکبر محمدی در تیم جوانان بوده‌اند به بازی‌های آسیایی اینچئون تصریح کرد: نفرات تیم المپیک بازیکنان همان تیم هستند و این ۲ تیم تفاوتی ندارند.

افاضلی درباره شایعه حضور اکبر محمدی به عنوان دستیار در تیم المپیک هم تاکید کرد: محمدی با این بازیکنان کار کرده و شناخت خوبی از آنان دارند. در ۲ رده نیز سرمربی تیم‌های ایران بوده و کاندیدای خوبی برای حضور در این تیم است.

مربی موقت تیم المپیک در پایان گفت: یک بازه زمانی را از دست داده‌ایم اما هنوز برای تیم المپیک فرصت وجود دارد و در صورت انتخاب هرچه سریع‌تر سرمربی و برنامه‌ریزی مناسب این تیم می‌تواند در بازی‌های آسیایی اینچئون و انتخابی المپیک ۲۰۱۶ موفق باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391