برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

افاضلی:وینگادا زمان محدودی دارد

جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۳:۲۱ — اوج نیوز

سرمربی تیم زیر ۲۲ سال گفت:اگر این گزارش‌ها رضایت وینگادا را جلب کرد که هیچ ولی اگر نشد خودش بازیکنان را دوباره دعوت می کند.

هومن افاضلی

هومن افاضلی درباره برگزاری تمرین روز جمعه تیم زیر ۲۲ سال عنوان کرد:این اولین اردوی ماست.از بین ۹۰ بازیکن در سه نوبت ۳۰ نفره انتخاب می شوند.هر سه برنامه در اسفند ماه است.برای هر کدام از بازیکنان فایل درست می شود.

وی ادامه داد:با توجه به تعهدی که به فدراسیون داشتم تا پایان سال می مانم و پس از آن جدا می شوم.

سرمربی تیم زیر ۲۲ سال درباره اینکه آیا احتمال همکاری اش با وینگادا وجود دارد یا نه گفت:به عنوان کمک مربی سنم بالا رفته است و نیاز به فضای جدیدی دارم.بنابراین پس از حضور سرمربی جدید دیگر در این تیم نمی مانم.

وی درباره اینکه اگر وینگادا این بازیکنان را نپذیرد چه تصمیمی خواهد گرفت اظهار داشت:هر مربی دوست دارد خودش بازیکنش را انتخاب کند.ما هم گزارش هایی را تهیه می کنیم که به وینگادا بدهیم تا اگر به توافق رسید در جریان باشد.اگر این گزارش‌ها رضایت وینگادا را جلب کرد که هیچ ولی اگر نشد خودش بازیکنان را دوباره دعوت می کند.

افاضلی تاکید کرد:برنامه تیم امید تا ۲۰۱۶ تدوین شده است.خود من هم این برنامه را تدوین کردم.وینگادا زمان محدودی دارد.هم بازی های آسیایی است و هم بازی های دور نهایی زیر ۲۲ سال است.سه تیم اول این مسابقات به المپیک می روند.بنابراین سال سختی در پیش است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391