برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

آقاجانیان جای کی‌روش را گرفت

دوشنبه، ۱۲ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۸:۴۰ — تسنیم

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان هدایت بازیکنان را از کنار زمین به دستیارش سپرد.

مارکار آقاجانیان

برخی تماشاگران حاضر در ورزشگاه انقلاب کرج که برای تماشای بازی ایران - کویت بلیت تهیه نکرده بودند، پس از گذشت مدتی از بازی در نیمه اول وارد ورزشگاه شدند.

* در حالی که ۲۰ دقیقه از بازی گذشته بود به دلیل پر نشدن ورزشگاه در جایگاه غربی ورزشگاه به روی تماشاگرانی که مترصد حضور رایگان در ورزشگاه بودند گشوده شد که در این زمان تماشاگران به سمت درها هجوم آورده و ازدحام تماشاگران سبب سقوط برخی از آنها به زیر پای تماشاگران می‌شد.

* حدود ۱۲ هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند و تماشاگران کرجی استقبال چشمگیری از این بازی به عمل آوردند.

* گروهی از دانش آموزان مدارس کرج با هماهنگی مسئولان فوتبال استان البرز در ورزشگاه حضور داشتند که با گذشت ۱۰ دقیقه از بازی و باز شدن درهای ورزشگاه به روی تماشاگرانی که بلیت نگرفته بودند تعداد این کودکان هم افزایش یافت.

* در ابتدای مسابقه ویرا و کی‌روش کنار زمین حضور داشتند و بازیکنان تیم‌شان را هدایت می‌کردند، البته سرمربی تیم ملی کشورمان پس از دقایقی جای خود را با مارکار آقاجانیان عوض کرد.

* تبلیغات حامیان مالی جدید تیم ملی ایران با شعار «همه ایران حامی تیم ملی فوتبال ایران» در ورزشگاه وجود داشت.

* شماره تماس پرماجرای حامی مالی تیم ملی هم بر روی تابلوهای تبلیغاتی نصب شده بود اما با شماره‌گیری این شماره هیچ پاسخی به تلفن‌های همراه ارسال نمی‌شد.

* نورافکن‌های ورزشگاه انقلاب کرج پس از گذشت ۱۰ دقیقه از بازی روشن شد.

* بعد از به ثمر رسیدن گل تساوی کویت کی‌روش نزد مارکار آقاجانیان آمد و نکته‌ای را به دستیارش تذکر داد که این مربی بلافاصله آن را به بازیکنان منتقل کرد.

* ویرا سرمربی کویت در طول مدت بازی در نیمه نخست ایستاده بود در کنار زمین تیمش را هدایت می‌کرد.

* با وجود دریافت گل از سوی تیم ایران تماشاگران کرجی دست از تشویق تیم ایران برنداشتند و در ورزشگاه موج مکزیکی به راه انداختند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391