برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

الماسخاله: محجوب به من قول داد در ملوان بماند

یکشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۵:۴۴ — فارس

رئیس هیات فوتبال استان گیلان گفت: محجوب به من قول داد در ملوان بماند و به کارش ادامه بدهد.

قربانعلی الماسخاله، در مورد خداحافظی سیروس محجوب از باشگاه ملوان گفت: محجوب یکی از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است که برای کمک به ملوان آمده است و ما هم به او کمک می‌کنیم تا به کارش ادامه بدهد. هیات فوتبال انزلی و استان گیلان و همچنین مدیر کل ورزش و جوانان از محجوب در برنامه سکو تعریف کردند و حتی استاندار گیلان هم گفت با حضور محجوب در ملوان نگرانی بابت این باشگاه نداریم.

وی ادامه داد: امروز هم با محجوب تماس گرفتم و دلایل کناره‌گیری‌اش از ملوان را جویا شدم و به او گفتم آدم که از خانه خودش نمی‌رود. مسئولان استان هم به دنبال حضور سرمایه‌گذاران در گیلان هستند تا به مردم خدمت شود.

الماسخاله با اشاره دلایل کناره‌گیری محجوب گفت: ایشان از چند مسئله ناراحت بود اول برخی سایت‌هایی که از او به شدت انتقاد می‌کنند. که به او گفتم در این مورد مشکلی نیستو اگر مطلبی مبتنی بر توهین و مسایل اخلاقی پیش آمد هم باشگاه و هم هیات فوتبال استان از طریق قانون پیگیری خواهد کرد ضمن اینکه این مسایل در فوتبال هست.

وی افزود: بخش دیگر مربوط به بدهی‌های باشگاه ملوان است. محجوب می‌گوید به من گفته شده بود که حدود ۳ میلیارد تومان بدهی وجود دارد اما در حال حاضر باشگاه ملوان حدود ۱۲ میلیارد تومان بدهی دارد که به او گفتم مشکلی در این زمینه نیست به قراردادت پایبند باش و به مفاد قراردادت عمل کن آدم که از خانه خودش نمی‌رود. از دوستانی هم که از خارج از استان آمدند وبه باشگاه ملوان کمک کردند می‌خواهم دیگر به ملوان کاری نداشته باشند و این تیم را به حال خود رها کنند.

رئیس هیات فوتبال گیلان افزود: محجوب به من قول داد که در ملوان بماند و به کارش ادامه بدهد و ما هم به عنوان مسئولان فوتبال استان هر کمکی از دستمان بربیاید به او خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391