برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

انصاری فرد: امیدوارم خصوصی‌سازی به سرانجام برسد

پنجشنبه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۰۹:۳۶ — باشگاه خبرنگاران

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس تهران گفت: من همیشه با خصوصی‌سازی موافق بوده ام و با برنامه‌ای جمعی خواستار برعهده گرفتن باشگاه پرسپولیس هستم.

تیم پرسپولیس

عباس انصاری‌فرد گفت: من همیشه گفته بودم حتما این دو باشگاه باید خصوصی بشود اما این خصوصی‌سازی شرایط خاص خود را دارد.

وی افزود: شرایط برای خصوصی‌سازی این است که باید چند نفر یعنی به طور جمعی عهده دار این باشگاهها بشوند و بحث فردی را که هر کس برای خودش راهی را در نظر بگیرد باعث زیان برای باشگاهها می‌شود.

وی اظهار داشت: باید تشکیلات جمعی مهیا شود که باشگاهها را اداره کنند تا مشکلی پیش نیاید و به یک فرد هم فشار وارد نیاید.

وی بیان داشت: هزینه‌های این دو باشگاه بالا رفته است واگر بخواهد یک فرد به تنهایی مانند سایر باشگاه‌ها برعهده بگیرد به مشکل برمی‌خورد و با موفقیت همراه نخواهد بود.

وی تاکید داشت: خود من هم طرح خود را داده‌ام و آماده‌ام تا با برنامه‌ای جمعی باشگاه پرسپولیس را در اختیار بگیرم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوار هستم این برنامه به سرانجام برسد تا هم دولت از فشار این تیم‌ها بیرون بیاید و دل نگران نباشد و هم تیم‌ها از لحاظ منبع مالی تامین شوند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391