برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عربشاهی: همه سر کار بودیم

دوشنبه، ۲۶ اسفند ۱۳۹۲، ساعت ۱۷:۲۳ — فارس

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چرا وزارت ورزش هر سازی که دوست دارد، می‌زند.

ضیاء عربشاهی

ضیا عربشاهی پس از جلسه امروز در وزارت ورزش اظهارداشت: در جلسه امروز هیچ اتفاقی نیفتاد و به نظرم همه تا حدود زیادی سرکار بودیم و زیاد نباید به این جلسه دلمان را خوش کنیم چون هیچ اتفاقی نیفتاد.

وی افزود: باشگاه پرسپولیس متعلق به مردم و هوادارانش است و در کنارش متعلق به پیشکسوتان، این پیشکسوتان یک عمر در این تیم زحمت کشیده‌اند، آن موقعی که ما بازی می‌کردیم تا سال ۷۲ مسئولان وزارت ورزش کجا بودند تا تیم را واگذار کنند؟

عربشاهی ادامه داد: این همه پرسپولیس طرفدار داشت حالا وزارت ورزش صاحب پیدا کرده و می‌خواهد این تیم را به دوستان خود بدهد؟ تا الان اقتصاد کجای پرسپولیس بوده که الان با بهانه اقتصاد می‌خواهند تیم را از هوادارانش و پرسپولیس بگیرند؟ من نمی‌دانم چرا وزارت ورزش هر سازی که دوست دارد می‌زند.

عربشاهی ادامه داد: آقایان باشگاه متعلق به پرسپولیسی‌هاست، برند پرسپولیس پیشکسوتانش هستند، امروز هم به هیچ نتیجه‌ای نرسیدیم و آقایان بدانند بی خود شکم خود را صابون نزنند، ما چند راه به آقایان گفته‌ایم ولی هیچکدام را قبول نکردند که باید این اتفاق بیفتد در غیر اینصورت به مشکل برمی‌خوریم چون این تیم متعلق به پیشکسوتان است و همه باید بدانیم که نباید با دور زدن پیشکسوتانتیم را به کسانی دیگر که دلمان می‌خواهد بدهیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391